Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Lipnica Murowana
GMINA LIPNICA MUROWANA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162786
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 14:11
- Lokalizacja
- Lipnica Murowana, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff90f89c-dfce-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8681021288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
4 przyznane
BOGUMIŁA MYSZKAGnojnik, PL · lot 0
124 260,84 PLNBOGUMIŁA MYSZKAGnojnik, PL · lot 1
66 899,07 PLNBOGUMIŁA MYSZKAGnojnik, PL · lot 2
66 010,96 PLNBOGUMIŁA MYSZKAGnojnik, PL · lot 3
135 294,24 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162786 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Lipnica Murowana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIPNICA MUROWANA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 44
1.5.2.) Miejscowość: Lipnica Murowana
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-724
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 68-52-100
1.5.8.) Numer faksu: 14 68 52 102
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lipnicamurowana.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipnicamurowana.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/uglipnicamurowana,m,391802,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Lipnica Murowana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff90f89c-dfce-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003997/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Lipnica Murowana
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108695/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IWEiGP-ZP. 271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 327377,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część I - Modernizacja drogi „Do Kantorczyka” na dz. nr 1520 w Lipnicy Górnej w km (0+000 – 0+340).a) W zakres robót wchodzą roboty przygotowawcze wraz ze ścinaniem poboczy i trawy i zakrzaczeń, korytowanie, odtworzenie rowów, uzupełnienie podbudowy, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni i wykonanie nawierzchni z mieszanki bitumicznej, wymiana przepustów .
b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ
c) Termin wykonania: 30.09.2021
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 96751,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część II – Modernizacja drogi na dz. nr 974 w Lipnicy Dolnej w km (0+000 – 0+233).a) W zakres robót wchodzą roboty przygotowawcze wraz ze ścinaniem poboczy i trawy i zakrzaczeń, korytowanie, odtworzenie rowów, uzupełnienie podbudowy, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni i wykonanie nawierzchni z mieszanki bitumicznej, wykonanie przepustu.
b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ
c) Termin wykonania: 30.09.2021
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 51835,64 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) Część III – Modernizacja drogi „Mulki” na dz. nr 3650 w Rajbrocie w km (0+000 – 0+227).a) W zakres robót wchodzą roboty przygotowawcze wraz ze ścinaniem poboczy i trawy i zakrzaczeń, pomiary geodezyjne, korytowanie, odtworzenie rowów, uzupełnienie podbudowy, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, odwodnienie liniowe, wymiana studni ściekowej, wykonanie przepustu, wymiana studni ściekowej.
b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ
c) Termin wykonania: 30.09.2021
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 68211,34 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4) Część IV – Modernizacja drogi „Działy Południowe” na dz. nr 1365/7, 1417/2, 1415/2, 1392/2, 1391/4, 1390/2, 1382, 1388/2, 1389/2, 1311/3, 1312/2, 1245/1, 1246/25 w Lipnicy Górnej w km (0+005 – 0+245) oraz w km (0+636 - 0+793).a) W zakres robót wchodzą roboty przygotowawcze wraz ze ścinaniem poboczy i trawy i zakrzaczeń, korytowanie, odtworzenie rowów, uzupełnienie podbudowy, profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, i wykonanie nawierzchni z mieszanki bitumicznej, odmulenie, oczyszczenie przepustów betonowych, umocnienie rowów korytkami oraz z betonowych płyt ażurowych.
b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załączniki do SWZ
c) Termin wykonania: 30.09.2021
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 110579,05 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 124260,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170915,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 124260,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "TRANS-BET' Bogumiła Myszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691147269
7.3.4) Miejscowość: Gnojnik 513
7.3.5) Kod pocztowy: 32-864
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 124260,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66899,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91319,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66899,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "TRANS-BET' Bogumiła Myszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691147269
7.3.4) Miejscowość: Gnojnik 513
7.3.5) Kod pocztowy: 32-864
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66899,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66010,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89088,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66010,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "TRANS-BET' Bogumiła Myszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691147269
7.3.4) Miejscowość: Gnojnik 513
7.3.5) Kod pocztowy: 32-864
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66010,96 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135294,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173830,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135294,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "TRANS-BET' Bogumiła Myszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691147269
7.3.4) Miejscowość: Gnojnik 513
7.3.5) Kod pocztowy: 32-864
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135294,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-30| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |