Cz. I: Roboty remontowe w pom. w bud. nr 2 w Gdyni przy ul. Orląt Lwowskich 1, Cz. II: Roboty konserwacyjne poleg. na dostosowaniu do wym. instr. o ochr. obiektów w bud.: 9/4489, 24/4008,82/4001
Komenda Portu Wojennego Gdynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162409
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 12:16
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3076e319-df1f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5860104552
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty sanitarneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LEMA SPÓŁKA JAWNA TYSLER LESZEK, POMIERSKI MARIUSZGdańsk, PL · lot 0
279 659,47 PLNJACEK KORNAKIEWICZRumia, PL · lot 1
139 500 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162409 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Cz. I: Roboty remontowe w pom. w bud. nr 2 w Gdyni przy ul. Orląt Lwowskich 1, Cz. II: Roboty konserwacyjne poleg. na dostosowaniu do wym. instr. o ochr. obiektów w bud.: 9/4489, 24/4008,82/4001
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Gdynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190232852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/kpwgdynia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cz. I: Roboty remontowe w pom. w bud. nr 2 w Gdyni przy ul. Orląt Lwowskich 1, Cz. II: Roboty konserwacyjne poleg. na dostosowaniu do wym. instr. o ochr. obiektów w bud.: 9/4489, 24/4008,82/40012.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3076e319-df1f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017270/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 bud.3/4773, 1/4489, 81/4001-KPW Gdynia- dostosowanie do wymogów Instrukcji o Ochronie Obiektów
1.1.20 bud.2/4039 - remont pomieszczeń budynku w zkaresie branzy budowlanej, sanitarnej i elektrycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107453/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 82/KPW/INFR/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 371853,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Roboty remontowe w pomieszczeniach Wartowni w budynku nr 2 na terenie kompleksu 4039 w Gdyni przy ul. Orląt Lwowskich 1Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3a do SWZ w skład, którego wchodzi Projekt, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót oraz Przedmiar i Zestawienie materiałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 265170,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Roboty konserwacyjne polegające na dostosowaniu do wymogów instrukcji o ochronie obiektów w budynkach:- 9/4489 Zespół Wsparcia KPW –Dębogórze (las)
- 24/4008 Skład Pogórze, Gdynia ul. Czernickiego 124
- 82/4001 Komenda Portu Wojennego Gdynia, ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3b do SWZ w skład, którego wchodzi Projekt, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót oraz Przedmiar i Zestawienie materiałów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421131-1 - Instalowanie drzwi
4.5.5.) Wartość części: 106682,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279659,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344577,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279659,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe LEMA Spółka jawna Tysler Leszek, Pomierski Mariusz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840902581
7.3.3) Ulica: ul. Marynarki Polskiej 59
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-557
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279659,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-INS Jacek Kornakiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9580063216
7.3.3) Ulica: ul. Partyzantów 109
7.3.4) Miejscowość: Rumia
7.3.5) Kod pocztowy: 84-230
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |