Budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy
GMINA KOŁCZYGŁOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162402
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 12:13
- Lokalizacja
- Kołczygłowy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4894f7ca-e2f1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8421661861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162402 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁCZYGŁOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979513
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słupska 56
1.5.2.) Miejscowość: Kołczygłowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-140
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598213231
1.5.8.) Numer faksu: 598213597
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@kolczyglowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.kolczyglowy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4894f7ca-e2f1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003726/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111056/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RII.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 316241,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy o długości: ul. Bukowa – 126,20 mb oraz ul. Dębowa – 70 mb.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie robót ziemnych,
2) Budowę sieci kanalizacji deszczowej z rur PVC wraz z przykanalikami, studniami rewizyjnymi i wpustami betonowymi na ul. Bukowej,
3) Budowę sieci kanalizacji deszczowej z rur PVC wraz z przykanalikami, studniami rewizyjnymi i wpustami betonowymi na ul. Dębowej,
4) Wykonanie nawierzchni jezdni ul. Bukowej i ul. Dębowej na szerokości 5 m z kostki betonowej o grubości 8 cm,
5) Wykonanie obustronnych chodników z kostki betonowej o grubości 6 cm na ul. Bukowej oraz na ul. Dębowej,
6) Wykonanie zjazdów do posesji z kostki betonowej o grubości 8 cm w ilościach: ul. Bukowa – 8 szt. oraz ul. Dębowa – 4 szt,
7) Wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu.
3. UWAGA: Projekt budowlany – TOM III stanowiący załącznik nr 4 do decyzji nr 1/2020
o zmianie ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z dnia 28.09.2020r. zawiera szerszy zakres niż przedmiot zamówienia. Przedmiotem zamówienia nie są objęte elementy zlokalizowane w ul. Słonecznej tj. dz. nr 19/1, 20/1, 21/4, 22/4, 30, 32/1 oraz 33/26. Przedmiotem zamówienie objęty jest zakres wskazany na dz. nr 427 – ul. Bukowa oraz dz. nr 426 – ul. Dębowa.
Projekt budowlany zatwierdzony Decyzją nr 430/2020/K z dnia 30.09.2020 r. zawiera szerszy zakres niż przedmiot zamówienia. Przedmiotem zamówienia nie są objęte elementy zlokalizowane na dz. nr: 20/1, 21/4, 22/4, 30, 31/4, 32/1, 33/26, 40, 41/10, 63/3, 63/7, 63/9, 296 oraz 429 obręb geodezyjny Kołczygłowy, a także 381/1 obręb geodezyjny Barnowo. Przedmiotem zamówienie objęty jest zakres wskazany na dz. nr 427 – ul. Bukowa oraz dz. nr 426 – ul. Dębowa.
4. Zamawiający realizuje przedmiotową inwestycję na podstawie Umowy nr 72/G/RFRD/2021 o dofinansowanie projektu pn.: „Budowa dróg gminnych ul. Bukowej i ul. Dębowej w miejscowości Kołczygłowy”, projekt dofinansowany ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Projekt budowlany wraz z projektem stałej organizacji ruchu, w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ oraz w Załączniku nr 3 do SWZ - .Przedmiar robót.
6. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, przez cały okres realizacji zamówienia, następujących osób wykonujących czynności w zamówieniu polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm. ): roboty ziemne, roboty budowlano-montażowe w zakresie montażu rurociągów sieci kanalizacji deszczowej, wykonanie prac budowlanych związanych z układaniem nawierzchni, prace porządkowe, dozór placu budowy. 7. Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty (materiały i robociznę) wynosi minimum 36 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego.
8. Opis przedmiotu zamówienia zawiera wymagania wynikające z art. 100 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420624,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420624,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420624,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 770824590
7.3.3) Ulica: Przyborzyce 7
7.3.4) Miejscowość: Bytów
7.3.5) Kod pocztowy: 77-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420624,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |