PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ – UL. SPORTOWEJ W KM OD 0+000 DO KM 0+424,60 W MIEJSCOWOŚCI GORLICE, MIASTO GORLICE
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162715
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 13:50
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6be9b494-ba20-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162715 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ – UL. SPORTOWEJ
W KM OD 0+000 DO KM 0+424,60 W MIEJSCOWOŚCI GORLICE, MIASTO GORLICE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4609261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ – UL. SPORTOWEJW KM OD 0+000 DO KM 0+424,60 W MIEJSCOWOŚCI GORLICE, MIASTO GORLICE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6be9b494-ba20-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000932/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi wewnętrznej - ul. Sportowej w km od 0+000 - do km 0+424,60 w miejscowości Gorlice, Miasto Gorlice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061630/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2046220,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie ulicy Sportowej w Gorlicach wraz ze skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 993 w zakresie:
a) robót przygotowawczych,
b) robót rozbiórkowych,
c) robót ziemnych,
d) kompleksowej przebudowy drogi,
e) przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej,
f) przebudowy parkingu,
g) przebudowy i budowy zjazdów,
h) przebudowy i budowy chodników i ścieżek pieszo-rowerowych,
i) przebudowy kanalizacji deszczowej,
j) budowy odcinka linii kablowej oświetlenia ulicznego nN,
k) przebudowy istniejącego słupa telekomunikacyjnego,
l) przebudowy ogrodzeń,
m) zabezpieczenia kolidujących sieci uzbrojenia terenu,
n) wycinki drzew kolidujących z planowaną inwestycją,
o) robót wykończeniowych,
p) wprowadzenia czasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót budowlanych,
q) wykonania docelowej organizacji ruchu (oznakowanie poziome i pionowe, urządzenia BRD).
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
Przebudowa ulicy Sportowej w Gorlicach na odcinku od hotelu Margot do skrzyżowania z DW 993 wraz z niezbędną infrastrukturą:
a) Zaświadczenie Starosty Gorlickiego znak AB.6743.624.2020 z dn. 05.08.2020 r. o nie wniesieniu sprzeciwu do wykonania robót budowlanych – zał. nr 1 do SWZ,
b) Projekt Budowlany do zgłoszenia robót budowlanych – zał. nr 2 do SWZ,
c) Projekt Wykonawczy - branża drogowa – zał. nr 3 do SWZ,
d) Projekt Wykonawczy - branża elektryczna – zał. nr 4 do SWZ,
e) Projekt Budowlano-Wykonawczy – branża teletechnika – zał. nr 5 do SWZ,
f) Projekt tymczasowej organizacji ruchu – zał. nr 6 do SWZ,
g) Projekt stałej organizacji ruchu – zał. nr 7 do SWZ,
h) Geotechniczne warunki posadowienia – zał. nr 8 do SWZ,
i) SSTWiORB – branża drogowa – zał. nr 9 do SWZ,
j) SSTWiORB – branża sanitarna – zał. nr 10 do SWZ,
k) STWiORB – branża elektryczna i teletechniczna – zał. nr 11 do SWZ,
l) Decyzja Starosty Gorlickiego zezwalająca na wycinkę drzew+zmiana terminu – zał. nr 12 do SWZ,
Przebudowa skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 993 (ul. Sienkiewicza) w km 0+515 odc. 010 z ulicą Sportową wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Gorlice, gmina Miasto Gorlice, powiat gorlicki:
m) Zaświadczenie Wojewody Małopolskiego znak WI-XI.7843.9.9.2020.MM z dn. 11.08.2020 r. o nie wniesieniu sprzeciwu do wykonania robót budowlanych – zał. nr 13 do SWZ,
n) Projekt architektoniczno-budowlany – zał. nr 14 do SWZ,
o) Projekt wykonawczy – wielobranżowy – zał. nr 15 do SWZ,
p) Projekt tymczasowej organizacji ruchu – zał. nr 16 do SWZ,
q) Projekt stałej organizacji ruchu – zał. nr 17 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1814719,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2167543,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1814719,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491932915
7.3.3) Ulica: Zakole 9
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.5) Kod pocztowy: 38-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1814719,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |