Przebudowa drogi powiatowej nr 1130G stanowiącej dojazd do węzłów drogowych S6 (Gmina Słupsk)”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163051
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00163051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 19:34
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ec933c0-cf39-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8392573515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00163051 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1130G stanowiącej dojazd do węzłów drogowych S6 (Gmina Słupsk)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983124
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słoneczna 16 E
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: (059)8420 730
1.5.8.) Numer faksu: (0–59)8420 284
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.slupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.slupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdp.slupsk.pl/3.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1130G stanowiącej dojazd do węzłów drogowych S6 (Gmina Słupsk)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ec933c0-cf39-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012276/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 1130G stanowiącej dojazd do węzłów drogowych S6 (Gmina Słupsk)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086353/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-GIZ.2611.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przebudowy drogi powiatowej nr 1130G od km 0+000 do km 4+757 na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 213 w Siemianicach do Jezierzyc na dł. 4,76 km. Zakres robót obejmuje wykonanie:
1. Poszerzenia jezdni do szerokości 6,0m o konstrukcji: - podbudowa z betonu asfaltowego KR3-4 AC16P gr. 5 cm - kruszywo łamane 0/31,5 20cm, - kruszywo związane cementem klasy C 5/6 gr. 15cm,
2. Nawierzchni asfaltowej: - warstwa przeciwspękaniowa na poszerzeniu pod warstwy bitumiczne z geosyntetyku - warstwa ścieralna z betonu asfaltowego KR3-6 AC11S o grubości po zagęszczeniu 4cm
3. Ciągu pieszo-rowerowego z betonu asfaltowego w obramowaniu z krawężników betonowych 15x30cm na ławie betonowej z oporem i z obrzeża betonowego 8x30cm na ławie betonowej z oporem o konstrukcji : - warstwą ścieralna z betonu asfaltowego AC8S o grubości po zagęszczeniu 6cm - podbudowa zasadnicza z mieszanki 0/31,5 niezwiązana kruszywem C50/30 gr. 15 cm -wykonanie ulepszonego podłoża z kruszywa związanego cementem klasy C 5/6 gr. 15 cm
4. Chodników i peronów z kostki betonowej na podsypce cementowo – piaskowej w obramowaniu z krawężników betonowych 15x30cm na ławie betonowej z oporem i obrzeża betonowego 8x30cm na ławie betonowej z oporem o konstrukcji : - kostka brukowa betonowa 6cm, - podsypka cementowo – piaskowa 3cm, - kruszywo łamane 0/31,5 8cm, - warstwa odcinająca z pospółki 10cm.
5. Ustawienia opornika betonowego 12x25cm na ławie betonowej z oporem.
6. Zatok autobusowych w obramowaniu z krawężników betonowych 15x30cm , krawężników peronowych polimerowych i krawężników betonowych 15x22cm na ławie betonowej z oporem o konstrukcji : - kostka brukowa betonowa 8cm, - podsypka cementowo – piaskowa 3cm, - podbudowa z betonu cementowego C20/25 25cm, - warstwa ulepszonego podłoża z gruntu niewysadzinowego 30cm.
7. Zjazdów na posesje z kostki betonowej w obramowaniu z krawężnika betonowego 15x22cm na ławie betonowej z oporem i opornika betonowego 12x25cm na ławie betonowej o konstrukcji: - kostka brukowa betonowa 8cm, - podsypka cementowo – piaskowa 3cm, -podbudowa zasadnicza z mieszanki 0/31,5 niezwiązana kruszywem C50/30 gr. 20 cm -wykonanie ulepszonego podłoża z kruszywa związanego cementem klasy C 5/6 gr. 15 cm
8. Zjazdów bitumicznych na działki przyległe do pasa drogowego w obramowaniu z krawężnika betonowego 15x22cm na ławie betonowej z oporem i opornika betonowego 12x25cm na ławie betonowej o konstrukcji: - warstwa ścieralna z betonu asfaltowego KR 3-4 4cm, - warstwa wiążąca z betonu asfaltowego KR 3-4 4cm, -podbudowa zasadnicza z mieszanki 0/31,5 niezwiązana kruszywem C50/30 gr. 20 cm -wykonanie ulepszonego podłoża z kruszywa związanego cementem klasy C 5/6 gr. 15 cm
9. Wyspy dzielącej z odgięciem toru jazdy o nawierzchni z kostki brukowej gr. 6cm w obramowaniu z krawężnika wysepkowego na ławie betonowej,
10. Przepustów pod zjazdami z rur PVC o średnicy 400mm wraz ze ściankami umocnionymi zabrukiem z kamienia.
11. Remontu przepustu pod korpusem drogowym o średnicy 600mm,
12. Wycinki drzew, karczowania pni wraz z ich utylizacją,
13. Ścinania i karczowania krzaków i podszycia wraz z utylizacją,
14. Miejscowego frezowania nawierzchni na średniej grubości 6cm,
15. Poboczy o szer. 1,0m z kruszywa łamanego 0/31,5 o grubości 10cm,
16. Oznakowania poziomego (grubowarstwowego gładkiego pełnego) i pionowego, ustawienie barierek ochronnych U-12a.
17. Przestawienie urządzeń oświetlenia ulicznego – słupów oświetleniowych, opraw lamp, skrzynek bezpiecznikowych.
18. Sadzenie drzew rodzimych liściastych form
19. Odwodnienie składające się z elementów: - przykanaliki z rur PVC o średnicy zewnętrznej 200mm, - studzienki ściekowe uliczne betonowe fi 500 z osadnikiem bez syfonu, - zabruk wylotu przykanalika z kamienia.
20. Budowa kanału technologicznego.
W ramach zadania Wykonawca robót zobowiązany będzie do prowadzenia robót w taki sposób aby utrzymać przejezdność odcinka drogi nr 1130G przewidzianego do przebudowy przez cały okres realizacji prac. Dopuszczalne będzie wyłączenie dla ruchu samochodowego odcinków drogi nr 1130G w przypadku gdy przyjęta technologia wykonywania robót bitumicznych obejmować będzie wykonywanie robót całą szerokością jezdni bez złącza w osi jezdni. W takim przypadku Wykonawca wyznaczy objazd odcinków wyłączonych z ruchu. Po stronie Wykonawcy będzie również bieżące uzupełnianie ubytków w jezdni bitumicznej odcinka drogi nr 1130G przekazanego pod inwestycję dla zapewnienia bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.
Zamawiający informuje, że wprowadził listę załączników do SWZ w postaci dokumentacji technicznej projektu przebudowy drogi nr 1130G. Do wyceny robót należy przyjąć pozycje i konstrukcje wskazane w przedmiarze robót.
Termin wykonania robót: 120 dni od dnia podpisania umowy z Wykonawcą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5682255,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6990606,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5682255,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Produkcja i Eksploatacja Kruszywa Formella s.c. Mariusz Formella
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Produkcja i Eksploatacja Kruszywa Formella s.c. Tomasz Formella
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882218300
7.3.3) Ulica: Niepoczołowice 3A
7.3.4) Miejscowość: Linia
7.3.5) Kod pocztowy: 84-223
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5682255,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |