„Nadbudowa muru ochronnego w Zakładzie Karnym w Kluczborku

Zakład Karny w Kluczborku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00162845
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00162845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-27 14:28
Lokalizacja
Kluczbork, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8bc5a3c-e09a-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7511036540
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162845 z dnia 2021-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Nadbudowa muru ochronnego w Zakładzie Karnym w Kluczborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Kluczborku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000321000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Katowicka, 4

1.5.2.) Miejscowość: Kluczbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-200

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77-4172250

1.5.8.) Numer faksu: 77-4172170

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_kluczbork@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zp.sw.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Nadbudowa muru ochronnego w Zakładzie Karnym w Kluczborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8bc5a3c-e09a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00019243/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Nadbudowa muru ochronnego w Zakładzie Karnym w Kluczborku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109868/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. „Nadbudowa muru ochronnego w Zakładzie Karnym w Kluczborku” związane z podwyższeniem linii ogrodzenia zewnętrznego o wysokość 2 m za pomocą siatki z drutu ostrzowego rozpiętego na słupkach stalowych mocowanych do istniejącego muru ogrodzeniowego z dwoma zwojami przestrzennymi z drutu ostrzowego oraz wykonania linii zabezpieczeń techniczno – ochronnych przy krawędzi dachu pawilonu C i budynków gospodarczych o wysokość 2 m za pomocą siatki z drutu ostrzowego rozpiętego na słupkach stalowych mocowanych do ściany zewnętrznej z dwoma zwojami przestrzennymi z drutu ostrzowego w Zakładzie Karnym w Kluczborku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2021-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane