Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zbijów Duży
GMINA MIRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00162938
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00162938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-27 15:03
- Lokalizacja
- Mirów Stary, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-205c4050-dfc5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7991958971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00162938 z dnia 2021-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zbijów Duży
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mirów Stary 27
1.5.2.) Miejscowość: Mirów Stary
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-503
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 6283889
1.5.8.) Numer faksu: 48 6283889
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@mirow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mirow.pl/bip1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zbijów Duży2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-205c4050-dfc5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002703/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zbijów Duży
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108282/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BG.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167659,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Zbijów Duży” polegającym na wykonaniu inwestycji o nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych na powierzchni 1 775,00 m2 i długości 450,00 m.
Zakres robót całego zamierzenia inwestycyjnego obejmuje:
1. Roboty przygotowawcze
roboty pomiarowe – trasa drogi w terenie równinnym,
mechaniczne karczowanie pni
2. Roboty ziemne wykonane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi
3. Podbudowy i nawierzchnia
mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
wykonanie i zagęszczenie mechaniczne warstwy odsączającej w korycie lub na całej szerokości drogi
podbudowa z kruszywa łamanego fr. 31,5/63 – warstwa dolna o grubości po zagęszczeniu 15 cm
podbudowa z kruszywa łamanego fr. 0/31,5 – warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 8 cm
kruszywo łamane 0-31,5 mm niesortowane
nawierzchnia z mieszanek mineralno- bitumicznych grysowych – warstwa wiążąca asfaltowa grubość po zagęszczeniu 4 cm
nawierzchnia z mieszanek mineralno- bitumicznych grysowo- żwirowych – warstwa ścieralna asfaltowa grubość po zagęszczeniu 4 cm
4. Pobocza - wykonanie utwardzonych poboczy z kruszywa łamanego do stabilizacji mechanicznej fr. 0/31,5 grubości po zagęszczeniu 23 cm
5. Przepusty pod zjazdami
przepusty rurowe pod zjazdami – ława fundamentowa żwirowa
przepusty rurowe pod zjazdami – rury PEHDo
przepusty rurowe pod zjazdami – ścianki czołowe dla rur
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206221,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278167,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206221,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367520212
7.3.4) Miejscowość: Tychów Stary
7.3.5) Kod pocztowy: 27-220
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206221,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |