JEDLINKA – JEDLINA-ZDRÓJ droga dojazdowa do gruntów rolnych (Przebudowa drogi gminnej dz. 294/2, 230/4 obręb Jedlinka, dz. 449/1 obręb Jedlina-Zdrój w Jedlinie-Zdroju)
Gmina Jedlina-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00143413
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00143413/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 11:12
- Lokalizacja
- Jedlina-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-509239ff-eae6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862572796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00143413 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
JEDLINKA – JEDLINA-ZDRÓJ droga dojazdowa do gruntów rolnych
(Przebudowa drogi gminnej dz. 294/2, 230/4 obręb Jedlinka, dz. 449/1 obręb Jedlina-Zdrój w Jedlinie-Zdroju)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlina-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718202
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 2
1.5.2.) Miejscowość: Jedlina-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 74 8455215
1.5.8.) Numer faksu: +48 74 8510980
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@jedlinazdroj.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.jedlinazdroj.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jedlinazdroj.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
JEDLINKA – JEDLINA-ZDRÓJ droga dojazdowa do gruntów rolnych(Przebudowa drogi gminnej dz. 294/2, 230/4 obręb Jedlinka, dz. 449/1 obręb Jedlina-Zdrój w Jedlinie-Zdroju)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-509239ff-eae6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143413
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004299/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 JEDLINKA – JEDLINA-ZDRÓJ droga dojazdowa do gruntów rolnych (Przebudowa drogi gminnej dz. 294/2, 230/4 obręb Jedlinka, dz. 449/1 obręb Jedlina-Zdrój w Jedlinie-Zdroju)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125390/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OEL.271.1.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269656,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.2.SWZ. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi dojazdowej do gruntów rolnych, tj. przebudowie drogi gminnej dz. 294/2, 230/4 obręb Jedlinka, dz. 449/1 obręb Jedlina-Zdrój w Jedlinie-Zdroju.
2.3.SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ,
2) Projekt budowlany, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ.
3) Przedmiar robót i kosztorys ślepy, stanowiące Załącznik Nr 3 do SWZ.
Wszystkie wskazane załączniki stanowią integralną część SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczneCena oferty przekracza środki finansowe jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę brutto: 331 677,75 00 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty.
Uzasadnienie prawne
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cyt.:
„3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W dniu 16.08.2021r. z przyczyn formalnych unieważniono czynność unieważnienia postępowania i ponownie unieważniono postępowanie - czynność została podjęta w ramach samokontroli organu.| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |