Prace restauratorskie zabytkowej fontanny w Gryfowie Śląskim
Gmina Gryfów Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00384124
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 07:02
- Lokalizacja
- Gryfów Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16cb5602-c9c9-4476-aca4-7480a0545371
- Identyfikator
- 6161223228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneRoboty renowacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi ochrony obiektów i budynków historycznychRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384124 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace restauratorskie zabytkowej fontanny w Gryfowie Śląskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfów Śląski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821635
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Gryfów Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-620
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gryfow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gryfow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16cb5602-c9c9-4476-aca4-7480a05453711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace restauratorskie zabytkowej fontanny w Gryfowie Śląskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16cb5602-c9c9-4476-aca4-7480a0545371
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00123193/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Prace restauratorskie zabytkowej fontanny w Gryfowie Śląskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowany zakres robót
Planowany zakres robót obejmuje remont Obiektu:
•Prace konserwatorskie figur,
•Remont i prace konserwatorskie niecki fontanny.
•Remont / konserwacja bieżąca instalacji wodociągowej i instalacji oświetlenia zewnętrznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toczącym się postępowaniu złożono jedną ofertę. Cena ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |