Przystań Dębówko Stare – „Od pokoleń to miejsce nas łączy i scala, wspólny budynek niech tradycję ocala” w ramach zadania pn. Budowa budynku rekreacyjnego na działce nr 22/3 w Dębówku Starym.
Gmina Białośliwie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00384354
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 09:14
- Lokalizacja
- Białośliwie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7260344d-94ec-450c-b101-f37e66440b93
- Identyfikator
- 7642613133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384354 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystań Dębówko Stare – „Od pokoleń to miejsce nas łączy i scala, wspólny budynek niech tradycję ocala” w ramach zadania pn. Budowa budynku rekreacyjnego na działce nr 22/3 w Dębówku Starym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białośliwie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Kordeckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Białośliwie
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-340
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bialosliwie.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialosliwie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bialosliwie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystań Dębówko Stare – „Od pokoleń to miejsce nas łączy i scala, wspólny budynek niech tradycję ocala” w ramach zadania pn. Budowa budynku rekreacyjnego na działce nr 22/3 w Dębówku Starym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7260344d-94ec-450c-b101-f37e66440b93
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021211/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa budynku rekreacyjnego na działce nr 22/3 w Dębówku Starym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku rekreacyjnego zlokalizowanego na działce nr 22/3 w Dębówku Starym.
Przewidywany zakres robót do wykonania:
Zamówienie podzielone jest na dwa etapy:
1) Etap I – dostawa materiałów budowalnych wraz z rozładunkiem, zgodnie z zestawieniem, stanowiącym załącznik nr 4 do projektu umowy,
2) Etap II – wykonanie robót budowlanych, budowy budynku wraz z instalacjami i robotami towarzyszącymi, zgodnie z dokumentacją projektową.
W skład danego etapu wchodzi:
1) Etap I - dostawa materiałów budowalnych:
a) wykaz materiałów - załącznik nr 4 do projektu umowy,
2) Etap II - wykonanie robót budowlanych, zgodnie z dokumentacją projektową, w skład której wchodzi:
a) projekt architektoniczno - budowlany - pn: „Budynek rekreacyjny”,
b) projekt zagospodarowania działki - pn: „Budynek rekreacyjny”,
c) projekt techniczny - pn: „Budynek rekreacyjny” - branża konstrukcyjna,
d) projekt techniczny - pn: „Budynek rekreacyjny” - branża sanitarna, wewnętrzna instalacja wod-kan,
e) projekt techniczny - pn: „Budynek rekreacyjny” - branża sanitarna, zbiornik bezodpływowy i zewnętrzna instalacja wod-kan,
f) projekt techniczny - pn: „Budynek rekreacyjny” - branża elektryczna,
g) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – pn: „Budowa budynku rekreacyjnego”.
UWAGA
Zamawiający wykona część robót budowlanych, własnymi siłami (praca mieszkańców sołectwa), z materiałów dostarczonych przez Wykonawcę w etapie I.
1.1 Zamawiający we własnym zakresie wykona:
1) wykopy pod ławy fundamentowe,
2) ławy fundamentowe wraz ze zbrojeniem,
3) ściany fundamentowe z izolacją poziomą i pionową dysperbitem,
4) docieplenie ścian fundamentowych styropianem 5 cm,
5) położenie siatki z klejem oraz folii kubełkowej z tynkiem żywiczny na ścianie fundamentowej,
6) zasypanie piaskiem wraz z zagęszczeniem ścian fundamentowych i wnętrza budynku,
7) chudy beton 8cm,
8) ułożenie foli budowlanych,
9) izolację termiczną ze styropianu 15cm,
10) ułożenie bloczków pod ściany działowe,
11) posadzkę 8 cm,
12) gruntowanie posadzki, ułożenie płytek podłogowych z fugowaniem oraz montaż listew podłogowych,
13) wykop pod zbiornik na nieczystości ciekłe,
14) osadzenia zbiornika na nieczystości ciekłe w wykopie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
44621100-0 - Grzejniki
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293970,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400988,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Obróbki Drewna ZODAN Adam Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640101185
7.3.4) Miejscowość: Wysoka
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiotowe zamówienie realizowane jest przy udziale dofinansowania ze środków Województwa Wielkopolskiego w ramach Konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |