„Modernizacja pokrycia dachu na budynku Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łambinowice”
Gmina Łambinowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00384403
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 09:27
- Lokalizacja
- Łambinowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b017987-a608-4832-bd6e-05dc4d1f335c
- Identyfikator
- 7532391051
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384403 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pokrycia dachu na budynku Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łambinowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łambinowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412846
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Zawadzkiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Łambinowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-316
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774067209
1.5.8.) Numer faksu: 774311346
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lambinowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lambinowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lambinowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja pokrycia dachu na budynku Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łambinowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b017987-a608-4832-bd6e-05dc4d1f335c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022314/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja pokrycia dachu na budynku Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łambinowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja pokrycia dachu na budynku Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łambinowice”
1. Przedmiot inwestycji oraz zakres całego zamierzenia:
Realizacja inwestycji polegać będzie na remoncie pokrycia dachowego części budynku stacji wodociągowej w Łambinowicach przy ulicy Muzealnej dz. nr 592/16.
2. Ogólny zakres robót obejmuje m.in :
Zgodnie z projektem, przedmiarem robót i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych :
- demontaż istniejącej instalacji odgromowej,
- demontaż istniejącego pokrycia z papy,
- demontaż szlichty betonowej,
- demontaż zasypki ze szlaki,
- demontaż rynien i rur spustowych,
- wywiezieni gruzu wraz z kosztami składowania / utylizacji,
- montaż paroizolacji na istniejących płytach korytkowych wykonać ściśle według
zaleceń i wytycznych danego producenta,
- zamocowanie po obwodzie dachu, do płyt korytkowych nowych zaimpregnowanych belek drewnianych oporowych o wymiarze 12x25cm za pomocą metalowych łączników ciesielskich,
- wykonanie obróbek blacharskich z blachy tytan cynkowej gr. 0,7 mm,
- montaż rynien dachowych 150 mm z blachy tytan cynkowej gr. 0,7 mm,
- montaż rury spustowych 120 mm z blachy tytan cynkowej gr. 0,7 mm,
- ułożenie na połaci dachu oraz montaż za pomocą łączników stalowych dwóch warstw wełny mineralnej twardej (przeznaczonej do ocieplenia dachu betonowego) o łącznej grubości 25cm (20cm+5cm), współczynnik przenikania ciepła < 0,15 – warstwy wykonać ściśle według zaleceń i wytycznych danego producenta,
- montaż membrany dachowej PVC o grubości 1,5 mm wraz z wykonaniem obróbek - wykonać ściśle według zaleceń i wytycznych danego producenta,
- demontaż starych kominków wentylacyjnych oraz montaż nowych kominków wentylacyjnych ocieplonych ze stali nierdzewnej fi 75/150 mm,
- demontaż starych kominków wentylacyjnych oraz montaż nowych kominków wentylacyjnych ocieplonych ze stali nierdzewnej fi 150/250 mm,
- wymiana instalacji odgromowej na połaci dachu z drutu odgromowego śr. 8 mm mocowanych na wspornikach klejonych do połaci dachu,
- wykonanie pomiarów instalacji odgromowej wraz ze sporządzeniem protokołu,
- montaż niezbędnych rusztowań lub pomostów,
3. Prowadzenie robót
Wykonawca jest odpowiedzialny za prowadzenie robót zgodnie z umową, za jakość zastosowanych materiałów i wykonywanych robót, za ich zgodność z projektem, przedmiarem robót, wymaganiami specyfikacji technicznych i polskimi normami. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z pozwoleniem konserwatorskim nr 258/N/2026 z dn.26.03.2026r. -stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej- stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261400-8 - Pokrywanie
45261320-3 - Kładzenie rynien
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299505,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437904,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299505,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Olszak - AS-DACH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162730525
7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 2
7.3.4) Miejscowość: Puławy
7.3.5) Kod pocztowy: 24-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299505,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |