Poprawa dostępności do świadczeń rehabilitacyjnych realizowanych przez Gminny Ośrodek Zdrowia w Stolnie
GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W STOLNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00384469
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 09:44
- Lokalizacja
- Stolno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14cb4abb-8929-41f8-8dac-25dff2df46f0
- Identyfikator
- 8751353708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384469 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności do świadczeń rehabilitacyjnych realizowanych przez
Gminny Ośrodek Zdrowia w Stolnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W STOLNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870281927
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 82A
1.5.2.) Miejscowość: Stolno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-212
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goz.stolno@stolno.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stolno.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-14cb4abb-8929-41f8-8dac-25dff2df46f01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności do świadczeń rehabilitacyjnych realizowanych przezGminny Ośrodek Zdrowia w Stolnie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14cb4abb-8929-41f8-8dac-25dff2df46f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00239781/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa dostępności do świadczeń rehabilitacyjnych przez Gminny Ośrodek Zdrowia sw Stolnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244040
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOZ.271.01.2026.BP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowalne w ramach Projektu pn. „Poprawa dostępności do świadczeń rehabilitacyjnych realizowanych przez Gminny Ośrodek Zdrowia w Stolnie”.
4.2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
4.2.1. Etap nr 1 –obejmujący zakres robót według poniższego zestawienia:
- przyłącze instalacji gazowej,
- wewnętrzna instalacja gazowa,
- kotłownia gazowa
4.2.2. Etap nr 2 – obejmujący zakres robót według poniższego zestawienia:
- roboty ziemne i fundamenty,
- ściany parteru,
- dach,
- roboty budowlane,
- roboty zewnętrzne,
- WZL + rozdzielnice,
- oświetlenie,
- instalacje siłowe,
- instalacja odgromowa i połączeń wyrównawczych,
- instalacja teletechniczna,
- instalacja przyzywowa,
- pomiary,
- przyłącze instalacji wodociągowej do hydrantu,
- wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej,
- wewnętrzna instalacja wodna,
- wewnętrzna instalacja c.o.
- wentylacja mechaniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1516590,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1931761,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1516590 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BETPOL BIS Dariusz Strzelecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8791025637
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska
7.3.4) Miejscowość: Silno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-125
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1516590 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |