Modernizację pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Zdrowia przy ul. Rzepnikowskiego 20 w Lubawie w ramach projektu FENX.06.01

Zakład Opieki Zdrowotnej- Miejski Ośrodek Zdrowia w Lubawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00384473
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00384473/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-10 09:45
Lokalizacja
Lubawa, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5865f5df-5532-40c3-b4d1-fc3a5dc4525f
Identyfikator
7441516966
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ KOZIEŁIława, PL · lot 1
215 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384473 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizację pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Zdrowia przy ul. Rzepnikowskiego 20 w Lubawie w ramach projektu FENX.06.01

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Opieki Zdrowotnej- Miejski Ośrodek Zdrowia w Lubawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510891688

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rzepnikowskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Lubawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-260

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoz-moz@pc-plus.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mozlubawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5865f5df-5532-40c3-b4d1-fc3a5dc4525f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizację pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Zdrowia przy ul. Rzepnikowskiego 20 w Lubawie w ramach projektu FENX.06.01

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5865f5df-5532-40c3-b4d1-fc3a5dc4525f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384473

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” realizowanego w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia priorytet FENX.06 Zdrowie Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.4.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 350627,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizację pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Zdrowia przy ul. Rzepnikowskiego 20 w Lubawie w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” realizowanego w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia priorytet FENX.06 Zdrowie Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”, zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 173362,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizację pomieszczeń Miejskiego Ośrodka Zdrowia przy ul. Rzepnikowskiego 20 w Lubawie w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” realizowanego w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia priorytet FENX.06 Zdrowie Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”, zgodnie z przedmiarem robót stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
2. Postępowanie podzielone jest na dwa pakiety i dopuszczone jest składanie ofert częściowych w ramach każdego pakietu gdzie pakiet nr 1 obejmuje roboty budowlano wykończeniowe natomiast pakiet nr 2 to zabudowy meblowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 177265,73 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 ust 3) gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomala Tomasz Kozieł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441259386

7.3.3) Ulica: Zalewska 26

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane