„Budowa drogi gminnej (ul. Klasztornej) wraz z oświetleniem ulicznym w m. Zamarte, gm. Kamień Krajeński na odcinku 0,219 km”
Gmina Kamień Krajeński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00384957
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 11:54
- Lokalizacja
- Kamień Krajeński, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47137f07-911b-4ddf-935c-9879f592c701
- Identyfikator
- 5040025730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00384957 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej (ul. Klasztornej) wraz z oświetleniem ulicznym w m. Zamarte, gm. Kamień Krajeński na odcinku 0,219 km”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamień Krajeński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Odrodzenia
1.5.2.) Miejscowość: Kamień Krajeński
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-430
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.kamienkr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.kamienkr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-kamienkr.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi gminnej (ul. Klasztornej) wraz z oświetleniem ulicznym w m. Zamarte, gm. Kamień Krajeński na odcinku 0,219 km”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47137f07-911b-4ddf-935c-9879f592c701
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028670/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa ul. Klasztornej w Zamartem wraz z oświetleniem.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281890
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.26.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Budowa ulicy Klasztornej w Zamartem, wraz z oświetleniem, na działkach ewid. 9, 10, 8/1, 8/2, 210/2, obręb. 0013 Zamarte, jedn. ewid. Kamień Krajeński.
Zadanie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Zakres robót budowlanych objętych przedmiotowym zamówieniem obejmuje budowę drogi o parametrach:
1) droga wewnętrzna;
2) klasa D, kat. KR1;
3) szerokość jezdni 3,5-5,0m;
4) szerokość chodnika 1,66-2,16m;
5) szerokość zjazdów zg z PZT;
6) szerokość pobocza do 0,5m;
7) długość proj. drogi 219,20mb;
Inwestycja polega na wykonaniu na wykonaniu:
1) jezdni z kostki betonowej;
2) zjazdów z kostki betonowej;
3) chodników z kostki betonowej;
4) miejsc postojowych z kostki betonowej;
5) pobocza z kruszywa łamanego;
6) nawierzchni z płyt ażurowych;
7) oświetlenia drogowego;
8) usunięcia kolizji z siecią energetyczną.
Szczegółowy opis zawiera projekt budowlany, STWiORB.
Załączony przedmiar spełnia funkcję pomocniczą i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 731476,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1004090,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 731476,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne Dariusz Sala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5551056571
7.3.3) Ulica: Dworcowa 12
7.3.4) Miejscowość: Sławęcin
7.3.5) Kod pocztowy: 89-620
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 731476,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-02| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |