Remont korytarza na parterze wraz z toaletą damską oraz remont holu na I piętrze budynku L-28 Politechniki Rzeszowskiej

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00385066
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385066/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-10 12:20
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5527ac60-8636-4ce8-b7c5-dbf99bb0acf1
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

Wykonawcy

1 przyznane

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
559 059,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385066 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont korytarza na parterze wraz z toaletą damską oraz remont holu na I piętrze budynku L-28 Politechniki Rzeszowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-029

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 8653888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ochal@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Uczelnia Wyższa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont korytarza na parterze wraz z toaletą damską oraz remont holu na I piętrze budynku L-28 Politechniki Rzeszowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5527ac60-8636-4ce8-b7c5-dbf99bb0acf1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385066

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061825/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Remont korytarza w parterze oraz holu na I piętrze budynku L-28

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297680

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/113/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 459940,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont toalet wraz z remontem korytarza na parterze budynku L-27 Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 8 w Rzeszowie. Roboty należy wykonać zgodnie z opisem i przedmiarami robót.
Zakres prac obejmuje wykonanie m.in.:
Roboty branży budowalnej:
Rozbiórka okładziny ściennej oraz posadzki z płytek ceramicznych
Rozbiórka części ścian działowych
Wymiana drzwi wejściowych do toalet wraz z samozamykaczami
Montaż drzwi wewnętrznych
Wyrównanie ścian, układanie płytek ceramicznych oraz gresowych na ścianach
Wyrównanie posadzki, wykonanie hydroizolacji, układanie płytek gresowych na posadzce
Dostawa i montaż wyposażenia łazienki
Montaż balustrad ze stali chromoniklowej
Montaż ścian działowych i przedścianek z g-k
Roboty branży elektrycznej:
Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej,
Wykonanie instalacji elektrycznej gniazd 230V, oświetlenia ogólnego, niskoprądowych
Zakucie instalacji podtynkowo lub prowadzenie w korytach
Montaż rozdzielnic,
Montaż opraw oświetleniowych i gniazd
Roboty branży sanitarnej:
Demontaż istniejącej armatury
Wymiana pionów kanalizacyjnych oraz wodnych
Montaż muszli klozetowych na stelażu podtynkowym
Montaż nowych umywalek z bateriami
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, na który składa się:
1. Przedmiary robót,
2. Instalacje elektryczne - rys E-1, E-2, E-3,
3. Specyfikacja techniczna robót branży budowlanej, elektrycznej i sanitarnej,
4. Specyfikacja wyposażenia toalet.
5. Specyfikacja oprawa patio.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 559059,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 664156,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 559059,6 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-03-36-688

7.3.3) Ulica: Baczyńskiego

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 559059,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni

2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane