po terminietermin 2026-08-25 09:00

Dostawy sprzętu jednorazowego użytku

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka

bez wadium

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00385122
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385122/01
Typ
Contract Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-10 12:32
Termin
2026-08-25 09:00
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eead6401-cc41-4612-b3c0-20fa6e25d693
Identyfikator
5542217419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-25

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385122 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawy sprzętu jednorazowego użytku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001255363

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: dr Izabeli Romanowskiej 2

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-796

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 523743000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@co.bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.co.bydgoszcz.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy sprzętu jednorazowego użytku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eead6401-cc41-4612-b3c0-20fa6e25d693

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385122

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130818/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.63 Rękawice jednorazowe

2.2.70 Dreny

2.2.83 Pozostały jednorazowy sprzęt i materiały medyczne

2.2.92 Dreny 2

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.co.bydgoszcz.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://e-propublico.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W niniejszym postępowaniu komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://e-propublico.pl. Korzystanie z Platformy przez Wykonawcę jest bezpłatne. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://e-propublico.pl oraz uznaje go za wiążący. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto na Platformie. Do złożenia oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy ważnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego zgodnie z wymaganiami określonymi w tym zakresie przez Zamawiającego w dokumencie SWZ. Zamawiający określa następujące wymagania sprzętowo – aplikacyjne pozwalające na korzystanie z Platformy: stały dostęp do sieci Internet; posiadanie dowolnej i aktywnej skrzynki poczty elektronicznej (e-mail), komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows 7 (lub nowszym) albo Linux, zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa - Platforma współpracuje z najnowszymi, stabilnymi wersjami wszystkich głównych przeglądarek internetowych (Internet Explorer 10+, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera); włączona obsługa JavaScript oraz Cookies. Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku przesyłanego za pośrednictwem Platformy wynosi 150 MB, przy czym nie określa się limitu liczby plików. Zamawiający określa następujące informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: załączony i przesłany przez Wykonawcę za pomocą Platformy plik oferty wraz z załącznikami przechowywane są na serwerach Platformy w formie zaszyfrowanej, a Zamawiający otrzyma dostęp do plików dopiero po upływie terminu otwarcia ofert; oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi przyporządkowaną do dokumentu elektronicznego datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss), widoczne przy wysłanym dokumencie w kolumnie "Data przesłania"; o terminie przesłania decyduje czas pełnego przeprocesowania transakcji pliku na Platformie.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 475/P/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 8

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawiczki RTG

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Endoskopowy system hemostatyczny

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Znacznik tkankowy

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stent moczowodowy

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw do szynowania moczowodów

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw drenów do pompy irygacyjnej EIP2

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Osłonki do termometru

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 8

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw narzędzi do endoskopowej mastektomii

4.2.6.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin realizacji zamówienia częściowego

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenia o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego oraz w oświadczeniu Wykonawcy dotyczącym przepisów sankcyjnych

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Gr.1 – Rękawiczki RTG: Deklaracja Zgodności, w której znajduje się potwierdzenie zgodności oferowanego wyrobu z normą EN 374, EN 455; Certyfikat zgodności dla ŚOI–kategoria III; Certyfikat zgodności dla wyrobu medycznego; Katalog/ wyciąg z katalogu/ karta danych technicznych/inny dokument w języku polskim na potwierdzenie wymagań zawartych w SWZ, zawierający oferowane produkty zawarte w specyfikacji; Próbki - 8 par rękawic, każda para w oryginalnym opakowaniu (z dowolnego rozmiaru) lub 4 najmniejsze opakowania handlowe (z dowolnego rozmiaru), opakowania opisane w języku polskim lub angielskim
Gr.2 – Endoskopowy system hemostatyczny: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 1 sztuka
Gr.3 – Znacznik tkankowy: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Dokument wystawiony przez producenta potwierdzający widoczność w badaniu USG przez okres ok. 12 miesięcy oraz widoczność w badaniach RTG i MRI trwale; Próbki – 1 sztuka
Gr.4 - Stent moczowodowy: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 1 sztuka
Gr.5 – Zestaw do szynowania moczowodów: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 2 sztuki dowolnego rozmiaru
Gr.6 – Zestaw drenów do pompy irygacyjnej EIP2: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 1 sztuka

PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE DLA GRUP 7 I 8 W "INFORMACJACH DODATKOWYCH"

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Gr.1 – Rękawiczki RTG: Deklaracja Zgodności, w której znajduje się potwierdzenie zgodności oferowanego wyrobu z normą EN 374, EN 455; Certyfikat zgodności dla ŚOI–kategoria III; Certyfikat zgodności dla wyrobu medycznego; Katalog/ wyciąg z katalogu/ karta danych technicznych/inny dokument w języku polskim na potwierdzenie wymagań zawartych w SWZ, zawierający oferowane produkty zawarte w specyfikacji; Próbki - 8 par rękawic, każda para w oryginalnym opakowaniu (z dowolnego rozmiaru) lub 4 najmniejsze opakowania handlowe (z dowolnego rozmiaru), opakowania opisane w języku polskim lub angielskim
Gr.2 – Endoskopowy system hemostatyczny: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 1 sztuka
Gr.3 – Znacznik tkankowy: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Dokument wystawiony przez producenta potwierdzający widoczność w badaniu USG przez okres ok. 12 miesięcy oraz widoczność w badaniach RTG i MRI trwale; Próbki – 1 sztuka
Gr.4 - Stent moczowodowy: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 1 sztuka
Gr.5 – Zestaw do szynowania moczowodów: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 2 sztuki dowolnego rozmiaru
Gr.6 – Zestaw drenów do pompy irygacyjnej EIP2: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 1 sztuka

PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE DLA GRUP 7 I 8 W "INFORMACJACH DODATKOWYCH"

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy zobowiązani są do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty i powinno ono zawierać w szczególności wskazanie postępowania udzielenie zamówienia publicznego, którego dotyczy, wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia oraz ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego umocowania.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, dokument ”Oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału”, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

§ 1
3. Zamawiający dopuszcza zmianę cen wymienionych w Załączniku nr 1 do umowy spowodowaną zmianą stawki podatku VAT, przy czym zmianie ulegnie wyłącznie cena brutto, cena netto pozostanie bez zmian. Zmiana obowiązuje z dniem wejścia w życie aktu prawnego zmieniającego stawkę, bez konieczności zawierania przez Strony aneksu do Umowy.
§ 9
4. Po upływie 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy wartość Umowy może ulec zmianie w następujących przypadkach:
1) zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej ustalonych na podstawie art. 2 ust. 3-5 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. z 2024 r. poz. 1773 t.j.);
2) zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne;
3) zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych (Dz. U. z 2026 r. poz.192);
jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty realizacji przedmiotu umowy przez Wykonawcę.
5. W przypadku zmiany, o której mowa w ust. 4 pkt 1 niniejszego paragrafu wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie o wartość wzrostu całkowitego kosztu Wykonawcy wynikającą ze zwiększenia wynagrodzeń osób bezpośrednio wykonujących zamówienie do wysokości aktualnie obowiązującego minimalnego wynagrodzenia, z uwzględnieniem wszystkich obciążeń publicznoprawnych od kwoty wzrostu minimalnego wynagrodzenia.
6. W przypadku zmiany, o której mowa w ust. 4 pkt 2 niniejszego paragrafu wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie o wartość wzrostu całkowitego kosztu Wykonawcy, jaką będzie on zobowiązany dodatkowo ponieść w celu uwzględnienia tej zmiany, przy zachowaniu dotychczasowej kwoty netto wynagrodzenia osób bezpośrednio wykonujących zamówienie na rzecz Zamawiającego.
7. W przypadku zmiany, o której mowa w ust. 4 pkt 3 niniejszego paragrafu, wynagrodzenie Wykonawcy ulegnie zmianie z uwzględnieniem sumy wzrostu kosztów realizacji zamówienia publicznego wynikającą z wpłat do pracowniczego planu kapitałowego dokonanego przez Wykonawcę.
8. Wprowadzenie zmian wysokości wynagrodzenia wymaga uprzedniego złożenia Zamawiającemu przez Wykonawcę oświadczenia o wysokości dodatkowych kosztów wynikających z wprowadzenia zmian, o których mowa w ust. 4 pkt 1, pkt 2 i pkt 3 niniejszego paragrafu.

POZOSTAŁE ZMIANY UMOWY ZOSTAŁY UJĘTE WE WZORZE UMOWY STANOWIĄCYM ZAŁĄCZNIK NR 4 DO SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-20 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Drogą elektroniczną za pośrednictwem: https://e-propublico.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-20 10:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-18

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE CIĄG DALSZY:

Gr.7 – Osłonki do termometru: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia; Próbki – 10 sztuk/ najmniejsze opakowanie handlowe
Gr.8 – Zestaw narzędzi do endoskopowej mastektomii: Dla wyrobów medycznych I klasy ryzyka (niesterylnych, bez funkcji pomiarowej) Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych. Dla wyrobów medycznych o wyższych klasach Zamawiający wymaga dołączenia do oferty deklaracji zgodności UE dla wyrobów medycznych oraz certyfikatu zgodności (Zamawiający wymaga przedłożenia oryginałów wraz z tłumaczeniem); Katalog/ wyciąg z katalogu/karta danych technicznych/inny dokument potwierdzający spełnianie wymagań zawartych w opisie przedmiotu zamówienia.
2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy