Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łukomierz

GMINA SIEMKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00385317
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-10 13:19
Lokalizacja
Siemkowice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b97c850-d2fd-45c7-96f6-058889741f4c
Identyfikator
5080015198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie budowy dróg głównychRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty budowlane w zakresie skrzyżowań drógRoboty budowlane zakresie dróg krajowychRoboty budowlane w zakresie dróg krajowych na estakadachRoboty budowlane w zakresie konserwacji dróg krajowychRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowychRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychUsługi kontroli dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PILARCZYKCzajków, PL · lot 0
244 509,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385317 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łukomierz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIEMKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934720

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Siemkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-354

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gminasiemkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminasiemkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.gminasiemkowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łukomierz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b97c850-d2fd-45c7-96f6-058889741f4c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012234/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łukomierz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287217

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRŚ.271.1.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łukomierz”. W zakres zadania wchodzi jezdnia, pobocza – długość drogi 476mb, dz. nr ewid. 72, 81 obręb Łukomierz.
4.2. Projekt obejmuje następujące rodzaje robót:
a) roboty rozbiórkowe
b) roboty ziemne: nadmiar gruntu należy zebrać i przewieźć w miejsce wskazane przez Inwestora lub zutylizować na własny koszt.,
c) profilowanie i zagęszczanie podłoża,
d) wykonanie robót związanych z wykonaniem jezdni i zjazdów,
e) wykonanie zieleńców
f) wykonanie odtworzenia znaków

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233121-3 - Roboty w zakresie budowy dróg głównych

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233129-9 - Roboty budowlane w zakresie skrzyżowań dróg

45233130-9 - Roboty budowlane zakresie dróg krajowych

45233131-6 - Roboty budowlane w zakresie dróg krajowych na estakadach

45233139-3 - Roboty budowlane w zakresie konserwacji dróg krajowych

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233224-5 - Roboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowych

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

71631480-8 - Usługi kontroli dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244509,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 378000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244509,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGPIL Michał Pilarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8272203075

7.3.4) Miejscowość: Czajków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244509,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-16
2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane