Wykonanie robót polegających na utrzymaniu dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Łuków w 2026 roku. Powtórzenie podobnych robót budowlanych objętych zamówieniem podstawowym.
Nadleśnictwo Łuków.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00385375
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385375/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 13:32
- Lokalizacja
- Ławki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4b3c986-a7f0-407a-907e-8125e000e4b4
- Identyfikator
- 8250004285
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385375 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót polegających na utrzymaniu dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Łuków w 2026 roku. Powtórzenie podobnych robót budowlanych objętych zamówieniem podstawowym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Łuków.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012567186
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ławki 56
1.5.2.) Miejscowość: Ławki
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukow@warszawa.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lukow.warszawa.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e4b3c986-a7f0-407a-907e-8125e000e4b41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót polegających na utrzymaniu dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Łuków w 2026 roku. Powtórzenie podobnych robót budowlanych objętych zamówieniem podstawowym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b3c986-a7f0-407a-907e-8125e000e4b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385375
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00495728/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Łuków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień dotychczasowemu wykonawcy robót budowalnych zgodnie z art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zakres ewentualnych usług i robót budowlanych zleconych w tym trybie będzie obejmował roboty zgodne z opisem przedmiotu zamówienia określone w SWZ na warunkach wynikających z umowy dla zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem zmian terminów realizacji oraz cen po przeprowadzonych negocjacjach. Zamówienie będzie mogło być zlecone dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia podstawowego pod następującymi warunkami:
1) Wykonawca wykaże, że nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie przesłanek wyszczególnionych w pkt 7.1. oraz pkt 7.5.,
2) Wykonawca dopełni formalności opisanych w pkt 18 Rozdziału SWZ,
3) Strony w wyniku negocjacji uzgodnią wynagrodzenie oraz termin wykonania zamówienia dodatkowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Łuków w tym remont dróg w leśnictwach: Sarnów, Kujawy, Wojcieszków, Gułów, Korwin, Kryńszczak, Dąbrówka, Nowinki, Jagodne, Jata, Róża, Stoczek, Ławki w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, poprzez wbudowanie mieszanki kruszyw niezwiązanych frakcji 0,0 ÷ 63,0 mm, wyrównanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża zgodnie z wymaganiami załączonej specyfikacji technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firmą Handlowo-Usługową „ TAMEX”, Jakub Kożuchowski, z siedzibą Biardy 8, 21-400 Łuków
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 825 000 72 20
7.3.4) Miejscowość: Biardy
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168405,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |