ZAKUP I DOSTAWA PRODUKTÓW BETONOWYCH
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00203900
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00203900/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-24 11:19
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3635db60-0627-4cfc-ab93-356af74a1279
- Identyfikator
- 5783109861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00203900 z dnia 2025-04-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP I DOSTAWA PRODUKTÓW BETONOWYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10727271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAKUP I DOSTAWA PRODUKTÓW BETONOWYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3635db60-0627-4cfc-ab93-356af74a1279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00203900
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00120857/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Produkty betonowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00141012
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/SZP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 126645,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa produktów betonowych
W POZ. NR 1
Prefabrykat przepustu skrzynkowego, żelbetowego o wym. 350x250x100x25 cm 5 szt.
Miejsce dostawy:
5 szt. Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6;
W POZ. NR 2
Prefabrykat przepustu skrzynkowego (otwarty) wym. wew. 150x50 cm, gr. 18 cm,
dł. 99 cm, klasa obciążenia A - 12 szt.
Miejsce dostawy:
12 szt. Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6;
1. Oferowany towar musi być fabrycznie nowy (I kat.) nieużywany, wolny od wad.
Dostarczony wyrób musi być tak zabezpieczony, aby w trakcie transportu, jak
i przechowywaniu w warunkach magazynowych nie uległ zniszczeniu lub uszkodzeniu.
2. Produkty należy dostarczyć i rozładować na własny koszt i ryzyko.
3. Gwarancja na prefabrykat przepustu skrzynkowego: 24 miesiące od daty dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44114200-4 - Produkty betonowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80269,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191634,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80269,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JOANNA DOBROWOLSKA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „FENIX”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7491346880
7.3.3) Ulica: Broniewskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn Koźle
7.3.5) Kod pocztowy: 47-225
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80269,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wymagany termin wykonania zamówienia od 6 do 11 dni kalendarzowych (zgodnie ze złożoną ofertą) od dnia zawarcia umowy| 2025-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |