Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle - etap II
Gmina Stubno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00385687
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 14:43
- Lokalizacja
- Stubno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d29497c-9746-4e38-bdf9-217864463fee
- Identyfikator
- 7952306276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385687 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stubno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stubno
1.5.2.) Miejscowość: Stubno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-723
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@stubno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stubno.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d29497c-9746-4e38-bdf9-217864463fee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052041/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle wraz z infrastrukturą towarzyszącą – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle – etap II” zostało przeprowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji, na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, jako zamówienie o wartości mniejszej niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 28 maja 2026 r. pod Nr 2026/BZP 00199111. W wyznaczonym terminie składania ofert, do Zamawiającego za pośrednictwem platformy e-Zamówienia wpłynęła jedna oferta. Po dokonaniu badania oferty, Zamawiający odrzucił ją na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp. 8) Wobec odrzucenia jedynej złożonej oferty, postępowanie prowadzone w trybie podstawowym podlegało unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
Podstawą zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki był art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-3e66487a-b084-4e4c-82aa-09de653ee43a
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu II etapu budowy kaplicy cmentarnej na cmentarzu komunalnym w Nakle, w zakresie obejmującym w szczególności:
1) ustawienie rusztowania zewnętrznego;
2) wykonanie robót murowych parteru, w zakresie m.in. ścian nośnych, ścian działowych, otworów na okna i drzwi oraz ułożenia nadproży w ścianach nośnych;
3) wykonanie robót żelbetowych, w zakresie m. in. zbrojenia, belek, słupów i podciągów żelbetowych, wieńców monolitycznych i płyt żelbetowych;
4) wykonanie robót murowych nad stropem, w zakresie m. in. ścian frontowych i wewnętrznych;
5) wykonanie konstrukcji dachowej, komina, konstrukcji wieżyczki drewnianej oraz pokrycia dachowego wraz z montażem krzyża na dachu;
6) wykonanie wentylacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej;
7) wykończenie ścian w zakresie gruntowania, tynkowania, malowania, montażu podokienników oraz licowania ścian i ułożenia płytek w łazienkach;
8) wykonanie instalacji kanalizacyjnej i wodociągowej
9) wykonanie instalacji elektrycznej zewnętrznej i wewnętrznej, instalacji przyzywowej, instalacji nagłośnienia i instalacji odgromowej
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, załączone do Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45262300-4 - Betonowanie
45262522-6 - Roboty murarskie
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zbigniew Antosyk Usługowy Zakład Murarski i Malarski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7920001817
7.3.3) Ulica: Spokojna
7.3.4) Miejscowość: Buszkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 37-710
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 465000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |