Modernizacja Gminnej Przychodni Zdrowia w Rzgowie

Gminna Przychodnia Zdrowia w Rzgowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00385690
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385690/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-10 14:43
Lokalizacja
Rzgów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bf14ba2-dbef-4cde-8fd2-9d30265cea70
Identyfikator
7282352913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanychRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRozbudowa budynkówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie transformatorów elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuAparatura rentgenowskaUrządzenia radiograficzne

Wykonawcy

1 przyznane

MURO BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
2 298 267,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385690 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Gminnej Przychodni Zdrowia w Rzgowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminna Przychodnia Zdrowia w Rzgowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472355200

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 11A

1.5.2.) Miejscowość: Rzgów

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-030

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@gpz.rzgow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gpzrzgow.bip.wikom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6bf14ba2-dbef-4cde-8fd2-9d30265cea70

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Gminnej Przychodni Zdrowia w Rzgowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bf14ba2-dbef-4cde-8fd2-9d30265cea70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385690

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

zamówienie jest współfinansowane z Funduszy Unii Europejskiej - Program regionalny Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Działanie FELD.06.03 Infrastruktura zdrowotna

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263303

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj
i wybuduj” dla zadania pn. „Modernizacja Gminnej Przychodni Zdrowia w Rzgowie” zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ, w
tym dostawa i montaż aparatu RTG zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.
Zamówienie obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót wynikających z załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego, zwany dalej PFU oraz dostawę i montaż aparatu RTG zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

79421200-3 - Usługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262800-9 - Rozbudowa budynków

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317200-4 - Instalowanie transformatorów elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

33111000-1 - Aparatura rentgenowska

33111600-7 - Urządzenia radiograficzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1766706 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2796870 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2298267,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „MURO BUDOWNICTWO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 529439290

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

a) Nazwa podwykonawcy:
PM - PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Wólczańska 128/134, 90-527 Łódź
REGON: 361756824, NIP: 7252087808
Numer KRS: 0000562145
b) Część zamówienia, której wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy:część robót budowlanych, instalacyjnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2298267,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-11-30
2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane