Remont i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby siłowni wraz z niezbędnym zapleczem sanitarnym na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu
Zakład Karny w Łowiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00385777
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00385777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-10 15:08
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c262541-029e-454f-930b-c87deeb77dc1
- Identyfikator
- 8341008076
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385777 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby siłowni wraz z niezbędnym zapleczem sanitarnym na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Łowiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000782942
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 3
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_lowicz@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c262541-029e-454f-930b-c87deeb77dc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zakład Karny w Łowiczu
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby siłowni wraz z niezbędnym zapleczem sanitarnym na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c262541-029e-454f-930b-c87deeb77dc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132495/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby siłowni wraz z niezbędnym zapleczem sanitarnym na terenie Zakładu Karnego w Łowiczu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360672
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.3.2026.JA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie postępowania przetargowego pn. „Remont i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby siłowni wraz z niezbędnym zapleczem sanitarnym na terenie Zakładu Karnego
w Łowiczu”
W ramach inwestycji wykonanie zostanie:
• odbicie odparzonych tynków wewnętrznych,
• skasowanie zacieków i wykwitów na ścianach i sufitach,
• skucie glazury i terakoty,
• rozebranie elementów zabudowy sufitu odwieszanego,
• skucie nierówności betonu z posadzek
• wykucie ościeżnic drewnianych lub stalowych wraz z obróbką ościeży
• wymiana wraz z montażem drzwi wejściowych wraz z obróbką obsadzenia
• wymiana wraz z montażem drzwi wewnętrznych wraz z obróbką obsadzenia
• wymiana stolarki okiennej,
• wymiana lub naprawa podokienników wewnętrznych,
• wymiana zewnętrznych obróbek blacharskich stolarki okiennej,
• wymiana i wykonanie kratek wentylacyjnych,
• wykonanie nowych posadzek cementowych,
• wykonanie izolacji przeciwwilgociowej posadzek,
• wykonanie izolacji cieplnej posadzek ze styropianu twardego,
• wykonanie warstw wyrównawczych samopoziomujących pod podsadzki,
• ułożenie płytek z glazury i terakoty wraz z cokolikami wraz z przygotowaniem podłoża pod płytki ceramiczne,
• uzupełnienie, naprawa lub położenie nowych tynków wewnętrznych kat III,
• zamurowania, zabetonowania istniejących otworów, przebić na ścianach i stropach wraz
z otynkowaniem,
• zamurowania bruzd pionowych lub poziomych wraz z otynkowaniem,
• wykonanie sufitu podwieszanego z płyt g-k,
• wykonanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej sufitu,
• wykonanie izolacji termicznej ścian jako uzupełnienie po zamurowaniu bramy,
• przemurowania ścianek i nadproży (stolarka drzwiowa),
• wykonanie ścianek działowych z HPL w sanitariatach,
• wykonanie instalacji centralnego ogrzewania podłogowego,
• wykonanie instalacji wodnej i kanalizacyjnej wraz z ”białym” montażem,
• wykonanie instalacji elektrycznej wraz z ”białym” montażem,
• przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi z poszpachlowaniem nierówności,
• przecieranie istniejących tynków wewnętrznych,
• gruntowanie i malowanie pomieszczeń farbą emulsyjną,
• zabezpieczenie stolarki okiennej i drzwiowej folią polietylenową,
• mycie stolarki okiennej, drzwiowej i świetlików,
• mycie podłóg bez względu na rodzaj warstwy wierzchniej posadzek,
• mycie parapetów wewnętrznych,
• mycie wyposażenia po robotach malarskich,
• wywiezienie gruzu i materiałów z rozbiórki wraz z ich utylizacją.
Przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót remontowo-budowlanych w załączeniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 ust. 2 Upzp - Zamawiający unieważnia postępowanieo udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne: W niniejszym postepowaniu wpłynęły dwie oferty, które podlegały odrzuceniu z przyczyn formalnych i merytorycznych.
Uzasadnienie prawne odrzucenia oferty: art. 226 ust. 1 pkt 6 Upzp - Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.
Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu Wykonawca Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe mgr inż. Marek Tartanus, ul. Szklana 47, 99-418 Bełchów nie złożył oferty poprawnie przez formularz ofertowy tylko przez formularz do komunikacji, przeznaczony do kontaktu z Zamawiającym
Uzasadnienie prawne odrzucenia oferty: art. 226 ust. 1 pkt 18 Upzp - Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: została złożona bez odbycia wizji lokalnej lub bez sprawdzenia dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego, w przypadku gdy zamawiający tego wymagał w dokumentach zamówienia
Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu Wykonawca Kaldora Sp. z o.o., ul. Kalwaryjska 69/9, 30-504 Kraków nie odbył wymaganej wizji lokalnej.
| 2026-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |