Remont – modernizacja drogi rolniczej do Bieleckiej dz. nr 840/4 w miejscowości Brzezna cz. 1 Remont – modernizacja drogi rolniczej Chamek dz. nr 204 w miejscowości Gostwica cz. 2 Remont – modern...

GMINA PODEGRODZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00385930
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00385930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-10 16:22
Lokalizacja
Podegrodzie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8409f0a6-2da6-419c-aed2-1bc3fe7eb5bd
Identyfikator
7343456306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

4 przyznane

STANISŁAW MIREKŁabowa, PL · lot 0
127 075,48 PLN
KRZYSZTOF ROLKABartkowa-Posadowa, PL · lot 1
286 834,7 PLN
KRZYSZTOF ROLKABartkowa-Posadowa, PL · lot 2
87 538,17 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNANowy Sącz, PL · lot 3
308 359,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385930 z dnia 2026-08-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont – modernizacja drogi rolniczej do Bieleckiej dz. nr 840/4 w miejscowości Brzezna cz. 1
Remont – modernizacja drogi rolniczej Chamek dz. nr 204 w miejscowości Gostwica cz. 2
Remont – modern...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 248

1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 0-18) 448-49-66

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podegrodzie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8409f0a6-2da6-419c-aed2-1bc3fe7eb5bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont – modernizacja drogi rolniczej do Bieleckiej dz. nr 840/4 w miejscowości Brzezna cz. 1
Remont – modernizacja drogi rolniczej Chamek dz. nr 204 w miejscowości Gostwica cz. 2
Remont – modern...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8409f0a6-2da6-419c-aed2-1bc3fe7eb5bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005307/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.41 Remont – modernizacja drogi rolniczej do Bieleckiej dz. nr 840/4 w miejscowości Brzezna

1.1.42 Remont – modernizacja drogi rolniczej Chamek dz. nr 204 w miejscowości Gostwica

1.1.43 Remont – modernizacja drogi rolniczej Koszary 293682K dz. nr 120 w miejscowości Naszacowice

1.1.44 Remont – modernizacja drogi rolniczej do Smuga 293642K dz. nr 537/1, 537/2 w miejscowości Olszana

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306583

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-ZA.271.1.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont – modernizacja drogi rolniczej do Bieleckiej dz. nr 840/4 w miejscowości Brzezna cz. 1
Zamówienie obejmuje:
a) wykonanie górnej warstwy podbudowy z tłuczenia kamiennego,
b) wykonanie nawierzchni betonowej,
c) wykonanie poboczy z tłucznia z tłuczenia kamiennego,
d) humusowanie skarpy (zamknięcie poboczy),
e) cięcie piłą nawierzchni asfaltowej,
f) roboty pomiarowe,
g) plantowanie skarp,
h) dowiezieni ziemi urodzajnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9.1, 10, do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 131494,91 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont – modernizacja drogi rolniczej Chamek dz. nr 204 w miejscowości Gostwica cz. 2
Zamówienie obejmuje:
a) wykonanie korytowania,
b) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
c) wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego z domieszkami ulepszającymi z kruszywa łamanego,
d) wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa naturalnego jednowarstwowa z domieszkami ulepszającymi z kruszywa łamanego,
e) wykonanie nawierzchni betonowej,
f) wykonanie poboczy,
g) plantowanie skarp i korony nasypów,
h) humusowanie skarp,
i) roboty pomiarowe,
j) ciecie nawierzchni mas,
k) usunięcie zakrzaczeń, obcinka gałęzi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9.2, 10, do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 307373,01 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont – modernizacja drogi rolniczej Koszary 293682K dz. nr 120 w miejscowości Naszacowice cz. 3
Zamówienie obejmuje:
a) roboty pomiarowe,
b) wykonanie górnej warstwy podbudowy tłuczniowej z kruszywa łamanego – tłuczeń kamienny,
c) wykonanie nawierzchni betonowej,
d) wykonanie poboczy tłuczniowych – tłuczeń kamienny,
e) wykonanie zjazdów tłuczniowych – tłuczeń kamienny,
f) humusowanie skarp /zamknięcie poboczy/,
g) cięcie piłą nawierzchni asfaltowej,
h) wykonanie robót ziemnych /ścięcie poboczy/,
i) plantowanie skarp.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9.3, 10, do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 84636,92 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont – modernizacja drogi rolniczej do Smuga 293642K dz. nr 537/1, 537/2 w miejscowości Olszana cz. 4
Zamówienie obejmuje:
a) roboty pomiarowe,
b) frezowanie nawierzchni bitumicznej,
c) mechaniczne rozebranie nawierzchni ,
d) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
e) stabilizacja podłoża cementem,
f) podbudowa z kruszywa łamanego warstwa dolna – z tłucznia kamiennego,
g) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych, warstwa wiążąca,
h) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych, warstwa ścieralna,
i) skropienie nawierzchni drogowej emulsją,
j) wykonanie podbudowy, warstwa górna – pobocza – z tłucznia kamiennego,
k) powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych – pobocza – z tłucznia kamiennego,
l) wykonanie sączków drenarskich,
m) odwóz urobku z frezowania oraz mechanicznego rozebrania nawierzchni na miejsce wskazane przez inwestora.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9.4, 10, do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 308628,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127075,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190348,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127075,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „MIREK” Firma Produkcyjno – Usługowo – Handlowa Stanisław Mirek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340028372

7.3.4) Miejscowość: Łabowa 254

7.3.5) Kod pocztowy: 33-336

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127075,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286778,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462282,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286834,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Produkcyjny Kam-BET Krzysztof Rolka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341066802

7.3.4) Miejscowość: Bartkowa Posadowa bn

7.3.5) Kod pocztowy: 33-318

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286834,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87538,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 126344,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87538,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Produkcyjny Kam-BET Krzysztof Rolka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341066802

7.3.4) Miejscowość: Bartkowa Posadowa bn

7.3.5) Kod pocztowy: 33-318

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87538,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308359,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 536608,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 308359,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo –Mostowych S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342728990

7.3.3) Ulica: ul. Jagodowa 55

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 308359,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-06
2026-08-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane