"Usuwanie wyrobów zawierających azbest pochodzących z gospodarstw rolnych zlokalizowanych na terenie gminy Koźminek w latach 2024-2026"
Gmina Koźminek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455657
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-13 10:14
- Lokalizacja
- Koźminek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45499179-3782-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9680868787
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455657 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Usuwanie wyrobów zawierających azbest pochodzących z gospodarstw rolnych zlokalizowanych na terenie gminy Koźminek w latach 2024-2026"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koźminek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855417
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 7
1.5.2.) Miejscowość: Koźminek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-840
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 627637006
1.5.8.) Numer faksu: 627637207
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kozminek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozminek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Usuwanie wyrobów zawierających azbest pochodzących z gospodarstw rolnych zlokalizowanych na terenie gminy Koźminek w latach 2024-2026"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45499179-3782-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031673/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 "Usuwanie wyrobów zawierających azbest pochodzących z gospodarstw rolnych zlokalizowanych na terenie gminy Koźminek w latach 2024-2026"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389906
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR ZPiFS.271.2.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 64814,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ze środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu "Ogólnopolski Program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest. Część 2) Przedsięwzięcia w zakresie zbierania, transportu oraz unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest realizowane w gospodarstwach rolnych.
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na: zbieranie (załadunek), transport i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest z obiektów budowlanych (gospodarczych) z nieruchomości należących do rolników w roku 2024 r.
Wszystkie nieruchomości znajdują się na terenie gminy Koźminek.
2. Zakres zadania obejmuje:
Odbiór wraz z załadunkiem oraz transportem i unieszkodliwieniem na składowisku odpadów niebezpiecznych zawierających azbest (płyty faliste azbestowo - cementowe, płyty prasowane – płaskie, płyty KARO). Szacowana ilość wyrobów zawierających azbest do odbioru, załadunku, transportu i unieszkodliwienia na składowisku odpadów niebezpiecznych zgodnie ze zgłoszeniami właścicieli budynków została określona jako wielkość maksymalna w Mg.
Szacunkowa ilość wyrobów azbestowych podlegających usłudze wynosi 100 Mg.
Zamawiający zastrzega, że ostateczna ilość azbestu do odbioru może ulec zmianie, zarówno zwiększeniu, jak i zmniejszeniu.
Szczegółowy przedmiot zamówienia sporządzony został na podstawie zgłoszeń i zawiera szacunkowe ilości przeznaczonych do unieszkodliwienia wyrobów.
Wykonawca w dniu podpisania umowy otrzyma od Zamawiającego wykaz nieruchomości, z których mają zostać usunięte wyroby zawierające azbest w celu skontaktowania się z właścicielami nieruchomości i uzgodnienia terminu wykonania usługi. Termin odebrania wyrobów zawierających azbest powinien być dogodny dla właściciela nieruchomości, jednak nie dłuższy niż okres wynikający z zawartej umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90512000-9 - Usługi transportu odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90650000-8 - Usługi usuwania azbestu
45262660-5 - Usuwanie azbestu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47628,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47628,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Huber Wieczorek Hubert
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 812642322
7.3.3) Ulica: Powiśle
7.3.4) Miejscowość: Góra Puławska
7.3.5) Kod pocztowy: 24-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47628,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |