Remont ogrodzenia terenu.
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00386030
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 00:30
- Lokalizacja
- Radymno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d6e56f0-1375-4888-970e-a2f08fa9b35f
- Identyfikator
- 7921882599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386030 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia terenu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650959475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Złota Góra 13
1.5.2.) Miejscowość: Radymno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-550
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radymno.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/zsckr-w-radymnie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d6e56f0-1375-4888-970e-a2f08fa9b35f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia terenu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d6e56f0-1375-4888-970e-a2f08fa9b35f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00248854/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont ogrodzenia terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KG.26.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Remont ogrodzenia terenu.
Zamawiający zastrzega, że użyte do wykonania remontu elementy stalowe ogrodzenia (słupy, słupki, przęsła, panele) muszą spełniać założenia jakościowe i specyfikacyjne o parametrach co najmniej załączonych w poniższym przedmiarze robót, tj. posiadać odpowiednie zabezpieczenie / podłoże antykorozyjne, być malowane proszkowo lub powlekane (elementy siatki panelowej ogrodzeniowej o gr. drutu co najmniej 5,6 mm, wykończone „na gładko” bez wystających pojedynczych elementów drutów) odpowiednim zabezpieczeniem przed niszczeniem pod wpływem zewnętrznych warunków atmosferycznych.
Zakres robót stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje przede wszystkim:
1) Przeprowadzenie inwentaryzacji geodezyjnej w celu weryfikacji wyznaczonych prawnych granic działek pod wytyczenie linii ogrodzenia, w uzgodnieniu z Zamawiającym (z zachowaniem prawa własności osób trzecich wobec działek sąsiadujących – odpowiedzialność prawna za ewentualne roszczenia ponosi Wykonawca).
2) Oznakowanie i zabezpieczenie terenu wykonywanych robót (pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe w trakcie prowadzonych robót wobec postronnych osób i mienia oraz mienia Zamawiającego ponosi Wykonawca).
3) Demontaż istniejącego uszkodzonego ogrodzenia (elementy stalowe pozostają własnością Zamawiającego i mają zostać bezpiecznie składowane przez Wykonawcę w wyznaczonym do tego miejscu wskazanym przez Zamawiającego) wraz z rozebraniem istniejącej konstrukcji betonowej i utylizacją gruzu przez Wykonawcę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony środowiska.
4) Ścięcie drzew rosnących w granicy ogrodzenia, w celu wyeliminowania przyszłego uszkodzenia ogrodzenia wskutek wrastania drzew i krzewów w konstrukcję (zgodę na wycinkę drzew uzyska Zamawiający i przekaże Wykonawcy).
5) Mechaniczne karczowanie i frezowanie pni (na głębokość co najmniej 20 cm poniżej powierzchni terenu/gruntu) wraz z utylizacją zrębków drewnianych i uprzątnięciem terenu (ścięte drzewa pozostają własnością Zamawiającego i zostaną przez niego zagospodarowane).
6) Karczowanie i utylizacja krzewów oraz zarośli rosnących w granicy ogrodzenia i terenie bezpośrednio przyległym.
7) Wyrównanie i zabezpieczenie terenu pod montaż remontowanego ogrodzenia.
8) Wykonanie robót ziemnych – wykopów koparkami pod wykonanie fundamentu ogrodzenia.
9) Montaż zbrojenia fundamentów ogrodzenia i wykonanie podmurówki.
10) Montaż ozdobnych pustaków/bloczków ogrodzeniowych oraz daszków prefabrykowanych i przęseł stalowych ogrodzenia od strony ul. Złota Góra (wizualizacja – rys. 1). Kolorystyka w uzgodnieniu z Zamawiającym.
11) Montaż słupków ogrodzeniowych stalowych i gotowych stalowych paneli / przęseł systemowych ogrodzeniowych – kolorystyka w uzgodnieniu z Zamawiającym (wizualizacja – rys. 2 oraz rys. 3).
12) Montaż zamykanej na klucz furtki przy działce nr 2338/5.
13) Wykonanie dokumentacji geodezyjnej powykonawczej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres określa załączniki nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 605032,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 605032,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 605032,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK INVESTS Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7922309399
7.3.3) Ulica: Poniatowskiego 54
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.5) Kod pocztowy: 37-500
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 605032,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-118.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |