DOSTAWA DUPLIKATORA TYPU CFID DLA LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNEGO ŻW.
ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455662
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-13 10:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d176c5b-f83e-4c9d-b658-c0faee2e2c5e
- Identyfikator
- 5272627885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputerowe
Wykonawcy
1 przyznane
MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
115 620 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455662 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA DUPLIKATORA TYPU CFID DLA LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNEGO ŻW.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142380254
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OSTROROGA 35
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-163
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozzw.szp@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ozzw.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
JEDNOSTKA WOJSKOWA
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA DUPLIKATORA TYPU CFID DLA LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNEGO ŻW.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d176c5b-f83e-4c9d-b658-c0faee2e2c5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00268108/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 DOSTAWA DUPLIKATORÓW I BLOKERÓW DLA LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNEGO ŻW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Dostawa może być realizowana tylko przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze - Wykonawca MEDIA Sp. z o.o. jest jedynym dystrybutorem zamawianego sprzętu na terenie Polski. Art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP/29/OZŻW/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa duplikatora typu CFID dla laboratorium kryminalistycznego ŻW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6342341032, REGON: 276541897
7.3.3) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 65
7.3.4) Miejscowość: KATOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 40-047
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115620,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |