Wykonanie zagospodarowań w systemie zaprojektuj i wybuduj "POGORZAŁE - Zdrowo i Sportowo"
GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00386112
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 08:08
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73737e6a-56a9-4813-8b29-aa15c2e3f846
- Identyfikator
- 6630008207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386112 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zagospodarowań w systemie zaprojektuj i wybuduj "POGORZAŁE - Zdrowo i Sportowo"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73737e6a-56a9-4813-8b29-aa15c2e3f8461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zagospodarowań w systemie zaprojektuj i wybuduj "POGORZAŁE - Zdrowo i Sportowo"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73737e6a-56a9-4813-8b29-aa15c2e3f846
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072512/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 POGORZAŁE – Zdrowo i Sportowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307358
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.34.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i wykonanie robót budowlanych (zaprojektuj i wybuduj) w zakresie wskazanym w Programach Funkcjonalno - Użytkowych (PFU).
Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
1. wykonanie robót pomiarowych i wytyczenie przebiegu bieżni,
2. wykonanie robót przygotowawczych i ziemnych, w tym korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
3. wykonanie kompletnej konstrukcji podbudowy pod nawierzchnię poliuretanową,
4. wykonanie obrzeży ograniczających nawierzchnię,
5. wykonanie bezspoinowej, wodoprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej typu rekreacyjnego,
6. wykonanie wymaganych spadków umożliwiających prawidłowe odprowadzenie wód opadowych,
7. zabezpieczenie istniejącej zieleni w trakcie prowadzenia prac,
8. uporządkowanie i wyrównanie terenu po zakończeniu robót,
9. oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót na czas realizacji zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu złożone zostały dwie oferty, z czego jedna oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b i lit. c ustawy Pzp. Cena jedynej oferty niepodlegającej odrzuceniu wynosi 283 441,20 zł brutto, natomiast kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, wynosi 250 000,00 zł brutto.
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |