Modernizacja budynku po samodzielnym publicznym ośrodku zdrowia w Nawojowej
Gmina Nawojowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00386245
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 08:55
- Lokalizacja
- Nawojowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd30ad36-7a95-4761-a536-9bc8708c6f21
- Identyfikator
- 7343450806
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjneWznoszenie rusztowańRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty izolacyjneRoboty murarskie i muroweKładzenie i wykładanie podłógRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie usuwania gruzuRampy wejściowe
Wykonawcy
1 przyznane
JERZY BUGAJSKINawojowa, PL · lot 0
370 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386245 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku po samodzielnym publicznym ośrodku zdrowia w Nawojowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nawojowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892529
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Nawojowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-335
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184457067
1.5.8.) Numer faksu: 184457067
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nawojowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nawojowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-nawojowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku po samodzielnym publicznym ośrodku zdrowia w Nawojowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd30ad36-7a95-4761-a536-9bc8708c6f21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043664/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa budynku po SP ZOZ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334229
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRB.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zadania jest ocieplenia ścian zewnętrznych, poddasza, oraz remont schodów zewnętrznych wejściowych do budynku przy ul, Ogrodowej 12 w Nawojowej, gmina Nawojowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
34953000-2 - Rampy wejściowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 370000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504451,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 370000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIS-BUDOWA Jerzy Bugajski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342589413
7.3.4) Miejscowość: Nawojowa
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 370000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |