Budowa boiska sportowego w miejscowości Krzczonów-etap II
Gmina Opatowiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00386291
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386291/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 09:08
- Lokalizacja
- Opatowiec, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fd84f5c-46cb-44d5-89c0-92dcccf62a27
- Identyfikator
- 6050050552
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386291 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego w miejscowości Krzczonów-etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Opatowiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010524
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Opatowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-520
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@opatowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opatowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://opatowiec.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska sportowego w miejscowości Krzczonów-etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fd84f5c-46cb-44d5-89c0-92dcccf62a27
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386291
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067260/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa boiska sportowego w miejscowości Krzczonów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia dofinasowany w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Nazwa programu: Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027) Nazwa interwencji PS WPR: I.13.1WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – komponent Wdrażanie LSR2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 525018,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa boiska sportowego w miejscowości Krzczonów-etap II, na działce nr ewid. 848/5 obręb Krzczonów
1) Przedmiot zamówienia obejmuje:
• Nawierzchnia: wykonanie nawierzchni boiska z trawy syntetycznej, wykonanie nawierzchni
z płyt ażurowych, zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją, w tym Projektem architektoniczno- budowlanym pn.: „Budowa boiska sportowego ze sztuczną murawą, ogrodzeniem w msc. Krzczonów”,
• Wyposażenie-sprzęt sportowy: dostawa i montaż 2 bramek, dostawa i montaż 4 chorągiewek narożnych wraz z tulejami, zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją, w tym Projektem architektoniczno- budowlanym pn.: „Budowa boiska sportowego ze sztuczną murawą, ogrodzeniem w msc. Krzczonów” oraz przedmiarem robót,
• Ogrodzenie: wykonanie ogrodzenia boiska z siatki wysokości 4 m, na słupkach stalowych
o rozstawie co 5 m, zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją, w tym Projektem architektoniczno- budowlanym pn.: „Budowa boiska sportowego ze sztuczną murawą, ogrodzeniem w msc. Krzczonów”,
• Piłkochwyty: montaż piłkochwytów systemowych wys. 6 m, zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją, w tym Projektem architektoniczno- budowlanym pn.: „Budowa boiska sportowego ze sztuczną murawą, ogrodzeniem w msc. Krzczonów”,
• Oświetlenie boiska: budowa odcinka wewnętrznej linii zasilającej od złącza kablowo pomiarowego do złącza sterowniczego, zabudowa złącza sterowniczego, budowa 4 szt. słupów oświetlenia boiska, po 3 oprawy typu LED na każdym, budowa linii kablowej od złącza sterowniczego do poszczególnych słupów oświetleniowych, zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją, w tym Projektem budowlanym: Budowa wewnętrznej instalacji elektrycznej oświetlenia terenu w związku z realizacją inwestycji pn. „Budowa boiska sportowego ze sztuczną murawą, ogrodzeniem, oświetleniem i trybuną w msc. Krzczonów”.
Działka nr ewid. 848/5 obręb Krzczonów- na terenie stanowiska archeologicznego Krzczonów 26 AZP 98-63/84 – wieś historyczna. Zgodnie z art. 32 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami- jeśli w trakcie prowadzenia robót ziemnych związanych z inwestycją zostanie odkryty przedmiot, co do którego istnieje przypuszczenie, że może być zabytkiem – należy niezwłocznie zawiadomić o tym fakcie Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Kielcach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 511987,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 511987,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 511987,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GB TECHNOLOGY Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 9592046471
7.3.4) Miejscowość: Szewce
7.3.5) Kod pocztowy: 26-052
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 511987,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |