Budowa wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska.

Koło Gospodyń Wiejskich "Łyczbianki"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386321
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 09:16
Lokalizacja
Łyczba, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2c22a99-f726-4373-be80-ac8e1f06910a
Identyfikator
8661742062
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty muroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA W BUSKU-ZDROJUBusko-Zdrój, PL · lot 0
392 415,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386321 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Koło Gospodyń Wiejskich "Łyczbianki"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384756298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 26a

1.5.2.) Miejscowość: Łyczba

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-232

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 697085299

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: KGWLyczbianki@o2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubnice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e2c22a99-f726-4373-be80-ac8e1f06910a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający subsydiowany

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, krzewienie kultury ludowej oraz aktywizacja kobiet wiejskich

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2c22a99-f726-4373-be80-ac8e1f06910a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00324126

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 206585,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową wolnostojącego budynku usługowego o funkcji społeczno-kulturalnej – świetlica wiejska na działkach oznaczonych w ewidencji gruntów nr 45/15 i 45/6 w miejscowości Łyczba – zgodnie z projektem zagospodarowania działki oraz projektem architektoniczno-budowlanym zatwierdzonym prawomocną decyzją Starosty Staszowskiego z dnia 07 lipca 2025 r. nr B-II.6740.2.12.2025ES.
2. Cechy charakterystyczne budynku:
1) Powierzchnia użytkowa – 53,60 m.kw.
2) Powierzchnia zabudowy budynku – 70 m.kw.
3) Powierzchnia zabudowy zadaszonego tarasu – 20,40 m.kw.
4) Łączna powierzchnia zabudowy – 90,40 m.kw.
5) Kubatura – 303,80 m.sześć
6) Wysokość budynku – 5,61 m
7) Długość – 12,86 m,
8) Szerokość – 7,00 m,
9) Liczba kondygnacji – I kondygnacja nadziemna,
10) Budynek murowany, parterowy z dachem dwuspadowym pokrytym blachą.
11) Instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewanie elektryczne,
12) Przyłącza: wodociągowe, kanalizacyjne wraz ze zbiornikiem na nieczystości ciekłe, wewnętrzna linia zasilająca enn.
Przy wycenie należy również uwzględnić koszty wykonania:
- instalacji odgromowej (zgodnie z przedmiarem robót),
- rozdzielnicę RG ze złącza licznikowego SL kablem YKY 4x10mm2 w wykopie w rurze osłonowej 32/37,
- instalację przyzywową w łazience dla osób niepełnosprawnych;
- na przyłączu kanalizacyjnym do szamba 2 szt. studzienek rewizyjnych;
- utwardzenie kostką 38,5m2(zgodnie z przedmiarem robót), pozostałą powierzchnię utwardzić kruszywem zgodnie z mapą zagospodarowania terenu;
- przejście przyłącza wodociągowego pod drogą powiatową metodą bezwykopową przewiertem sterowany.
3. Prace obejmują:
-roboty ziemne,
- wykonanie fundamentów,
- wykonanie konstrukcji ścian i stropu,
- wykonanie konstrukcji i pokrycia dachu,
- roboty wykończeniowe,
- montaż stolarki,
- zagospodarowanie terenu,
- wykonanie przyłączy i wewnętrznych instalacji.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót i obowiązków Wykonawcy określają:
a) projekt budowlany,
b) przedmiar robót
c) pozostała dokumentacja projektowa
stanowiące załączniki nr 7 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262520-2 - Roboty murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 392415,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 698640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 392415,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Rzemieślnicza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6550000244

7.3.3) Ulica: Partyzantów 22

7.3.4) Miejscowość: Busko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 392415,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane