2 Remont pokrycia dachu antylopiarni wraz z robotami towarzyszącymi obejmującymi wykonanie równoważnego systemu wentylacji mechanicznej obiektu

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386347
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 09:24
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-477868cb-4b73-4f9f-b9b3-04349db2b80f
Identyfikator
6272648416
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

2 przyznane

BUDLEP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiętochłowice, PL · lot 0
1 260 381 PLN
BUDLEP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiętochłowice, PL · lot 1
333 330 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386347 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
2 Remont pokrycia dachu antylopiarni wraz z robotami towarzyszącymi obejmującymi wykonanie równoważnego systemu wentylacji mechanicznej obiektu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240951360

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Promenada Gen. Jerzego Ziętka

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-501

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 666031496

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@slaskiezoo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo.silesia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaskiezoo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Hodowla zwierząt

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

2 Remont pokrycia dachu antylopiarni wraz z robotami towarzyszącymi obejmującymi wykonanie równoważnego systemu wentylacji mechanicznej obiektu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-477868cb-4b73-4f9f-b9b3-04349db2b80f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00089463/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu antylopiarni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336243

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1300813,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą pokrycia dachowego pawilonu antylopiarni, odtworzeniem elementów dachu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 975609,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie kompletnego, równoważnego systemu wentylacji mechanicznej nawiewno wywiewnej, zapewniającego skuteczną wymianę powietrza zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz wymaganiami wynikającymi z przeznaczenia obiektu, przy zachowaniu parametrów wentylacyjnych nie gorszych niż istniejące, w szczególności o całkowitym wydatku powietrza nie mniejszym niż 15 500 m³/h. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 325203,25 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1260381,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1430000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1260381,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDLEP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 6272780854

7.3.3) Ulica: ul. Wyzwolenia 12

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1260381,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-02

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 333330,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 411000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 333330,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDLEP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 6272780854

7.3.3) Ulica: ul. Wyzwolenia 12

7.3.4) Miejscowość: Świętochłowice

7.3.5) Kod pocztowy: 41-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 333330,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-02
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane