Remont i przebudowa zewnętrznych schodów ewakuacyjnych wraz z dostosowaniem do przepisów pożarowych w budynku Audytorium Novum
Politechnika Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00386390
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386390/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 09:36
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bae7bf9e-5da5-49bf-944a-894fe24a20a8
- Identyfikator
- 5840203593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386390 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa zewnętrznych schodów ewakuacyjnych wraz z dostosowaniem do przepisów pożarowych w budynku Audytorium Novum
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Gdańska
1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza 11/12
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-233
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@pg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pg.edu.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa zewnętrznych schodów ewakuacyjnych wraz z dostosowaniem do przepisów pożarowych w budynku Audytorium Novum2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bae7bf9e-5da5-49bf-944a-894fe24a20a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386390
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W poprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym nie zostały złożone żadne oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/116/055/R/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont i przebudowa zewnętrznych schodów ewakuacyjnych wraz z dostosowaniem do przepisów pożarowych w budynku Audytorium Novum. Prace polegają na rozbiórce, wywozie gruzu i utylizacji istniejących schodów żelbetowych, wykonaniu fundamentów blokowych, dostawie i montażu schodów stalowych, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej, napraw elewacji, odtworzeniu nawierzchni z kostki brukowej betonowej, wykonaniu daszka nad wejściem i wykonaniu instalacji elektrycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaproszony wykonawca nie przystąpił do negocjacji.| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |