Modernizacja przewodów kominowych w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386609
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386609/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 10:37
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e7e84517-7208-48a4-9e13-834fedb8e0ef
Identyfikator
6263001827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

2 przyznane

ALEKSANDRA KACZOR-ORSKABYTOM, PL · lot 0
84 881,74 PLN
ALEKSANDRA KACZOR-ORSKABYTOM, PL · lot 1
93 498,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386609 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przewodów kominowych w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242615406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 54b

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-909

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 0325325013

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bm.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bm.bytom.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bm-bytom.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/521464

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja przewodów kominowych w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7e84517-7208-48a4-9e13-834fedb8e0ef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386609

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029422/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Modernizacja przewodów kominowych w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania Część I: ul. Olszewskiego, 8, Część II: ul. Musialika 25, ul. Siemianowicka 18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330314

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.19.2026.TP2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Część 1 – Modernizacja przewodów kominowych w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania – ul. Olszewskiego 8.
1.1.1 Zakres robót budowlanych i instalacyjnych jest zróżnicowany i obejmuje roboty budowlane murarsko-tynkarskie, malarskie, okładzinowe sufitów, okładzinowe podłóg, ciesielskie oraz dekarskie.
1.1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania i odbioru robót stanowią załącznik nr 1.1.a do SWZ – Specyfikacja techniczna Wykonania i Odbioru Robót.
1.1.2. Zamawiający załącza przedmiary (załącznik nr 1.1 do SWZ) jako materiał niezobowiązujący. Załączone przedmiary robót mają charakter orientacyjny i należy je traktować jako materiał pomocniczy w szybkim i ogólnym rozeznaniu zakresu rzeczowego i rozmiaru przedsięwzięcia. Ilość i opis poszczególnych pozycji przedmiarów robót nie należy traktować jako ostateczne definiujące wymagania dla danych robót.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonany przedmiot zamówienia 60 miesięcznej gwarancji, liczonej od dnia odbioru końcowego robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.5.) Wartość części: 154435,46 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.2 Część 2 – Modernizacja przewodów kominowych w budynkach zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania – ul. Musialika 25, ul. Siemianowicka 18.
1.2.1 Zakres robót budowlanych i instalacyjnych jest zróżnicowany i obejmuje roboty budowlane murarsko-tynkarskie, malarskie, okładzinowe sufitów, okładzinowe podłóg, ciesielskie oraz dekarskie.
1.2.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki wykonania i odbioru robót stanowią załącznik nr 1.2.a do SWZ – Specyfikacja techniczna Wykonania i Odbioru Robót. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie decyzjami PiNB, które stanowią Załącznik nr 1.2.b do SWZ (dot. ul. Musialika 25)
1.2.3 Zamawiający załącza przedmiary (załącznik nr 1.2 do SWZ) jako materiał niezobowiązujący. Załączone przedmiary robót mają charakter orientacyjny i należy je traktować jako materiał pomocniczy w szybkim i ogólnym rozeznaniu zakresu rzeczowego i rozmiaru przedsięwzięcia. Ilość i opis poszczególnych pozycji przedmiarów robót nie należy traktować jako ostateczne definiujące wymagania dla danych robót.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na wykonany przedmiot zamówienia 60 miesięcznej gwarancji, liczonej od dnia odbioru końcowego robót budowlanych będących przedmiotem zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.5.) Wartość części: 169787,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84881,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84881,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84881,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma MATBUD 2 Aleksandra Kaczor-Orska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263018621

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84881,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93498,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 93498,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93498,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MATBUD 2 Aleksandra Kaczor-Orska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263018621

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93498,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane