Budowa budynku magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej

Gmina Tarłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386618
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 10:38
Lokalizacja
Tarłów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95028710-4037-4399-84e4-69407728861f
Identyfikator
8631589182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje z betonu zbrojonegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeInstalowanie przegródRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejOchrona odgromowaRoboty instalacyjne elektryczneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

WODEX M. ROŻMIEJ, S. ROŻMIEJ-ZDYBSKA SPÓŁKA JAWNA27-530 Ożarów, PL · lot 0
588 210,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386618 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-515

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tarlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.tarlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminatarlow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95028710-4037-4399-84e4-69407728861f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012186/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa budynku magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306093

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.1/PN/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 561939,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa budynku magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej”.
W ramach zadania zostanie zaprojektowana i zrealizowana hala magazynowa o konstrukcji stalowej i obudową ścian i pokryciem dachowym z płyty warstwowej na rdzeniu poliuretanowym.
Przedmiot zamówienia składa się z wykonania kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej, uzyskania niezbędnych wymaganych przepisami uzgodnień, pozwoleń, zgłoszeń, itp. oraz wykonanie całości robót budowlanych w oparciu o uprzednio opracowaną dokumentację zaakceptowaną przez Zamawiającego wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego.

Zakres planowanych do realizacji robót budowlanych obejmuje roboty:
a) Roboty ziemne: wykorytowanie gruntu w miejscu projektowanego budynku, oraz w miejscu projektowanego utwardzenia terenu. Wykopy pod stopy fundamentowe i podwaliny. Wykonanie podbudowy z kruszywa pod posadzkę betonową.
b) Roboty fundamentowe: Wykonanie żelbetowych stóp fundamentowych oraz podwalin wraz z izolacją przeciwwilgociową.
c) Montaż konstrukcji stalowej hali magazynowej.
d) Wykonanie obudowy ścian z płyty warstwowej w systemie bezryglowym, oraz pokrycia dachowego z płyty warstwowej dachowej.
f) Wydzielenie pomieszczenia wc wewnątrz hali z płyty samonośnej wraz z sufitem z płyty warstwowej.
j) Wykonanie posadzki przemysłowej wewnątrz hali.
k) Wykonanie przyłączy wody i kanalizacji do budynku, oraz zewnętrznej instalacji elektrycznej.
l) Wykonanie wewnętrznych instalacji: wody, kanalizacji, elektrycznej.
m) Wykonanie instalacji odgromowej
n) Wykonanie utwardzenia terenu.
Niniejsze opracowanie zawiera wytyczne dla wykonawców, jak należy zaprojektować oraz wykonać roboty budowlane związane z ww. inwestycją.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45421141-4 - Instalowanie przegród

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 588210,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 996300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 588210,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WODEX M.ROŻMIEJ S.ROŻMIEJ-ZDYBSKA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8631693413

7.3.4) Miejscowość: Ożarów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-530

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 588210,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane