Budowa boiska szkolnego na terenie MSP nr 9 - roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Piekary Śląskie reprezentowana przez Prezydenta Miasta

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386638
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386638/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 10:43
Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f891d2a0-e5d3-425d-bd3d-f353205ae66d
Identyfikator
4980262299
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWznoszenie ogrodzeńRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386638 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska szkolnego na terenie MSP nr 9 - roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piekary Śląskie reprezentowana przez Prezydenta Miasta

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bytomska 84

1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 77 61 464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@piekary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piekaryslaskie.bip.net.pl/?c=179

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/78687/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska szkolnego na terenie MSP nr 9 - roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f891d2a0-e5d3-425d-bd3d-f353205ae66d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041726/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Szkoła Podstawowa nr 9 Nowoczesny kompleks sportowy dla uczniów i mieszkańców

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319264

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 648398,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj, polegające na budowie boiska szkolnego z trawy naturalnej wraz z piłkochwytami i drenażem.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 6 (projektowane postanowienia umowy) i 7 (opis przedmiotu zamówienia) do swz.
3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca zaoferował minimum 5 lat okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady, liczonych od daty bezusterkowego protokołu odbioru całości umowy.
4. Zamówienie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego – edycja 2025 r. Nazwa zgłoszonego projektu: „Szkoła Podstawowa nr 9. Nowoczesny kompleks sportowy dla uczniów i mieszkańców”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 2 lipca 2026 r. wszczął postępowanie pn. „Budowa boiska szkolnego na terenie MSP nr 9 – roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj”, z terminem składania ofert do godziny 08:30 w dniu 17 lipca 2026 r. W wymaganym terminie nie złożono żadnej oferty.
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane