Wykonanie czterech wiat rowerowych na terenie PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386756
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386756/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-11 11:09
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-833ca0b8-3ecf-44d0-9fd9-bfe5bf7095c7
Identyfikator
7240004952
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki z gotowych elementówMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386756 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie czterech wiat rowerowych na terenie PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjnai Teatralna im. L. Schillera w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275850

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 61/63

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-323

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: +48 726156113

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.misztal@filmschool.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.filmschool.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://filmschool.ezamawiajacy.pl/pn/filmschool/demand/308331/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie czterech wiat rowerowych na terenie PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-833ca0b8-3ecf-44d0-9fd9-bfe5bf7095c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00345270/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Usługa wykonania czterech wiat rowerowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377445/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP1/10/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 146172 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie czterech wiat rowerowych na terenie PWSFTviT im. Leona Schillera w Łodzi
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ wraz z dokumentacją techniczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211000-2 - Budynki z gotowych elementów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44211000-2 - Budynki z gotowych elementów

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Jedna z ofert podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. Cena drugiej, jedynej oferty niepodlegającej odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy