Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 15 kv, kontenerowej stacji transformatorowej 15 kV/0,4kV, kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV wraz ze złączami kablowymi wraz z infrastrukturą.

Powiat Drawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386834
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 11:25
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85591abb-c07d-4a2c-8d1c-449ea4e4668d
Identyfikator
2530305547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje średniego napięciaInstalacje niskiego napięciaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje słoneczne

Wykonawcy

1 przyznane

SOLVEIT SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOkonek, PL · lot 0
1 198 020 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386834 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 15 kv, kontenerowej stacji transformatorowej 15 kV/0,4kV, kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV wraz ze złączami kablowymi wraz z infrastrukturą.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Drawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Elizy Orzeszkowej 3

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.gagalska@powiatdrawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatdrawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85591abb-c07d-4a2c-8d1c-449ea4e4668d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 15 kv, kontenerowej stacji transformatorowej 15 kV/0,4kV, kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4 kV wraz ze złączami kablowymi wraz z infrastrukturą.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85591abb-c07d-4a2c-8d1c-449ea4e4668d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Niniejsze zamówienie dofinansowane jest ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent E – Zielona, inteligentna mobilność Inwestycja: E1.1.2 Zero- i niskoemisyjny transport zbiorowy (autobusy) 2.0. Tryb konkursowy - Konkurs Nr KPOD.09.05-IW.02-0022/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331168

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2026.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przyłączenie ładowarek do sieci elektrycznej i posadowienie ich w miejscach zaprojektowanych w dokumentacji przetargowej.
2. Przedmiot zamówienia polega w szczególności na budowie:
1) kablowej sieci elektroenergetycznej 15kV,
2) kontenerowej stacji transformatorowej 15kV/0,4kV
3) kablowej sieci elektroenergetycznej 0,4kV wraz ze złączami kablowymi,
4) instalacji fotowoltaicznej do 50kW wraz z magazynem energii,
5) zielonych miejsc postojowych do ładowania autobusów.
UWAGA:
W celu wykonania przedmiotu zamówienia Zamawiający dostarczy 9 ładowarek o mocy 80 kW.
Przedmiotem zamówienia w zakresie zmiany nawierzchni jest wykonanie tylko części pod geokratę (812 m2).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315500-3 - Instalacje średniego napięcia

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

09332000-5 - Instalacje słoneczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1198020,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2890500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1198020,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solveit Systems Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7671724332

7.3.3) Ulica: Niepodległości 27

7.3.4) Miejscowość: Okonek

7.3.5) Kod pocztowy: 64-965

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1198020,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-10 do 2026-08-31
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane