Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock

Gmina Kock

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386839
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386839/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 11:26
Lokalizacja
Kock, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-040cb347-0fbf-44e1-8db5-9498bfa4f4b6
Identyfikator
7141999009
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie uzdatniania wodyMaszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wodyJednostki prądotwórcze

Wykonawcy

2 przyznane

FIRMA "REIN" ANNA CEBULAK,JANUSZ CEBULAK SPÓŁKA JAWNARzeszów, PL · lot 0
999 331,74 PLN
WODMAR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadzyń Podlaski, PL · lot 1
1 764 429,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386839 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kock

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 29

1.5.2.) Miejscowość: Kock

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-150

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 818591004

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: architektura@kock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kock.ezamawiajacy.pl/pn/kock/demand/288910/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w Gminie Kock

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-040cb347-0fbf-44e1-8db5-9498bfa4f4b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386839

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Poprawa efektywności i jakości zaopatrzenia w wodę w gminie Kock”, dofinansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021–2027, Priorytet Ochrona zasobów środowiska i klimatu, Działanie Zrównoważona gospodarka wodno-ściekowa, numer naboru FELU.03.04-IZ.00-001/25, numer wniosku o dofinansowanie FELU.03.04-IZ.00-0038/25

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249325

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3415536,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizację stacji uzdatniania wody, studni poboru wody oraz budynku technologicznego w miejscowości Kock, w tym m.in. wymianę pomp głębinowych, rur studziennych, dmuchawy, pompy płuczącej, złóż filtracyjnych, wodomierzy, chloratora, zestawu hydroforowego, lampy UV, rozdzielni technologicznej, sond i pływaków, agregatu prądotwórczego z SZR, dostawę urządzeń pomiarowych, rozruch mechaniczny urządzeń, remont zbiorników retencyjnych, remont studni głębinowych oraz wymianę ogrodzenia SUW.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 1119515,73 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizację uzbrojenia sieci wodociągowej na terenie Gminy Kock, obejmującą wymianę hydrantów i zasuw, w tym hydrantów nadziemnych i podziemnych, zestawów hydrantowych wyposażonych w moduł GSM do monitoringu sieci wodociągowej, zasuw sekcyjnych oraz zasuw na przyłączach domowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 2296020,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 999331,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2350000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 999331,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA REIN ANNA CEBULAK, JANUSZ CEBULAK sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8132050507

7.3.3) Ulica: Staromiejska 75

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 25-240

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 999331,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1764429,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2974789,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1764429,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WODMAR GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5381869417

7.3.3) Ulica: Powstania Styczniowego 7A

7.3.4) Miejscowość: Radzyń Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 21-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1764429,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane