Budowa ścieżki rowerowej na ul. Astrów w Chorzowie

Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00386949
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386949/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 11:50
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7fc2c1a7-57b3-4d17-b479-274275a86dc3
Identyfikator
000166249
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ZRD ORFIN SPÓŁKA KOMANDYTOWABytom, PL · lot 0
492 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00386949 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej na ul. Astrów w Chorzowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166249

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bałtycka 8A

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 2414247

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzuim.chorzow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mzuim.chorzow.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7fc2c1a7-57b3-4d17-b479-274275a86dc3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


utrzymanie ulic i obiektów inżynierskich

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej na ul. Astrów w Chorzowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7fc2c1a7-57b3-4d17-b479-274275a86dc3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00386949

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109791/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ścieżki rowerowej przy ul. Astrów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320713

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.6.2026.MR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 681684,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżki rowerowej, chodnika wycinka drzew i krzaków, nasadzenia, oznakowanie poziome, pionowe, oświetlenie uliczne wraz z ułożeniem kabli, zabezpieczenie sieci teletechnicznych T-Mobile i Orange.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, sposób realizacji zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej SWZ
3. Przedmiar robót stanowi element pomocniczy dla Wykonawcy, ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie stanowiący podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
4. Zamawiający wymaga udzielenia następujących gwarancji:
1) Gwarancja na wykonane i odebrane przez Zamawiającego roboty budowlane, dostarczone materiały zamontowane urządzenia objęte zamówieniem oraz pielęgnację zieleni drogowej – zgodnie z Ofertą Wykonawcy. Gwarancja na wykonane i odebrane przez Zamawiającego roboty budowlane, dostarczone materiały i zastosowane urządzenia oraz pielęgnację zieleni drogowej które są objęte zamówieniem stanowi Kryterium oceny ofert zgodnie z Rozdz. XVII. SWZ.
2) Gwarancja na oprawy oświetleniowe i system sterowania oświetleniem, o których mowa w załączniku „Projekt techniczny oświetlenie przejść” wynosi 10 lat od daty odbioru przedmiotu zamówienia. Zamawiający uściśla że wymaga gwarancji na okres nie krótszy niż 5 lat od daty odbioru przedmiotu zamówienia przy jednoczesnym uwzględnieniu gwarancji jakiej udziela producent opraw oświetleniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRD ORFIN spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452519873

7.3.3) Ulica: Sikorskiego

7.3.4) Miejscowość: Radzionków

7.3.5) Kod pocztowy: 41-922

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakład Instalacji Elektrycznych ZREP sp.j. - Oświetlenie drogowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane