Wymiana opraw oświetleniowych w obiektach administrowanych przez 22.BLT w Malborku – III postępowanie

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00387022
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00387022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 12:04
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b701bf67-0a51-4f75-943e-a3ea40e7d4a7
Identyfikator
5791927841
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387022 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana opraw oświetleniowych w obiektach administrowanych przez 22.BLT w Malborku – III postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471265

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 17 MARCA 20

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.22blot.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/22blt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana opraw oświetleniowych w obiektach administrowanych przez 22.BLT w Malborku – III postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b701bf67-0a51-4f75-943e-a3ea40e7d4a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119789/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wymiana opraw oświetleniowych w obiektach 22. BLT w Malborku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 22.BLT.SZP.2612.47.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 275525,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są realizacji robót elektrycznych z zakresu wymiany opraw oświetlenia awaryjnego wraz ze źródłami światła w budynkach administrowanych przez 22. Bazę Lotnictwa Taktycznego w Malborku na terenie kompleksów wojskowych zlokalizowanych przy:
− ul. 17 Marca 20 w Malborku,
− ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku,
− lotnisku wojskowym w m. Krasnołęka
− lotnisku wojskowy przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim
1.1 Zakres robót:
W robotach elektrycznych:
− wykonanie zabezpieczeń prowadzonych robót zgodnie z wymogami BHP i ppoż.,
− dostawa i montaż opraw oświetlenia
1.2 Wyszczególnienie prac towarzyszących i robót tymczasowych
− wywóz zdemontowanych opraw z robót rozbiórkowych na miejsce utylizacji,

1.3 Na przedmiot umowy składają się roboty budowlane w zakresie :
1 – Wymiana opraw oświetlenia wewnętrznego w budynkach kompleksów wojskowych przy ul. 17 Marca 20 w Malborku, ul. Jagiellońskiej 16 w Malborku oraz na terenie lotniska wojskowego w m. Krasnołęka.
2 – Wymiana opraw oświetlenia wewnętrznego w budynkach kompleksu wojskowego przy ul. Powstańców Warszawy 28 B w Pruszczu Gdańskim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Do niniejszego postępowania złożono pięć ofert, które podlegają odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane