Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych.

Gmina Drawsko Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00204384
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00204384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-24 13:08
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ff41924-2987-44eb-94db-b0b5e32af4c2
Identyfikator
6740006008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Serwery komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00204384 z dnia 2025-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drawsko Pomorskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920742

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. W. Sikorskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drawsko@drawsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ff41924-2987-44eb-94db-b0b5e32af4c2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ff41924-2987-44eb-94db-b0b5e32af4c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00204384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt "Poprawa cyberbezpieczeństwa w gminie Drawsko Pomorskie i jednostkach podległych" realizowany jest w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00187431

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.5.2025.PW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 sztuk serwerów dla Gminy Drawsko Pomorskie. Przy czym zamówienie obejmuje zakup i dostawę 2 sztuk serwerów określonych w załączniku nr 8 do SWZ jako SERWEN Nr 1 oraz zakup i dostawę 1 sztuki serwera określonego w załączniku nr 8 do SWZ jako SERWEN Nr 2.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 8 do SWZ, a także w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
3. Sprzęt komputerowy (serwery) będący przedmiotem dostawy winien być fabrycznie nowy, nieużywany, nieregenerowany, kompletny, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz musi pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucyjnego. Nie mogą być uznane produkty, które podlegały procedurze odnowienia (tzw. „refurbished“), nawet jeśli procedura odnowienia przeprowadzona została przez producenta, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich.
4. Dyski twarde zastosowane w poszczególnych serwerach powinny być wymienione na fakturze w oddzielnych pozycjach. Jest to spowodowane występowaniem ich w oddzielnych pozycjach w projekcie. Zgodnie z projektem 3 serwery i dyski muszą stanowić w sumie 6 pozycji na fakturze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
2025-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy