„Modernizacja systemu chłodzenia sali odpraw i sali konferencyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie – wymiana instalacji chłodzenia central wentylacyjnych” – DPG Kukuryki.

LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00387343
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00387343/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 13:12
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b85a13b-e965-4f81-8db6-364899a0895c
Identyfikator
5632407336
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387343 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja systemu chłodzenia sali odpraw i sali konferencyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie – wymiana instalacji chłodzenia central wentylacyjnych” – DPG Kukuryki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060695455

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Niepodległości 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lzopg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lzopg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lzopg.ezamawiajacy.pl/pn/lzopg/demand/305335/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja systemu chłodzenia sali odpraw i sali konferencyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie – wymiana instalacji chłodzenia central wentylacyjnych” – DPG Kukuryki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b85a13b-e965-4f81-8db6-364899a0895c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387343

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00136091/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Modernizacja systemu chłodzenia sali odpraw i sali konferencyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie – wymiana instalacji chłodzenia central wentylacyjnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347352

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.26.18.2026.EK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 260473,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu chłodzenia sali odpraw i sali konferencyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie – wymiana instalacji chłodzenia central wentylacyjnych – DPG Kukuryki .
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia z załącznikami – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie składania ofert, tj. do dnia 03.08.2026 r. do godz. 9:00, nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym zamawiający postanowił unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane