"Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 232,234 w obrębie Dąbrowa Nowa Wieś w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 km 1+736,46"

Gmina Czyżew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00387350
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00387350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 13:14
Lokalizacja
Czyżew, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69367933-678e-47ce-ab1c-526e11492c17
Identyfikator
7221590541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD WYSZYŃSKIStare Warele, PL · lot 0
597 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387350 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 232,234 w obrębie Dąbrowa Nowa Wieś w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 km 1+736,46"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czyżew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 34

1.5.2.) Miejscowość: Czyżew

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umczyzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umczyzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1330672/0/0/0/1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 232,234 w obrębie Dąbrowa Nowa Wieś w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 km 1+736,46"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69367933-678e-47ce-ab1c-526e11492c17

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040377/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 232,234 w obrębie Dąbrowa Nowa Wieś w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 km 1+736,46"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299838

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 232, 234 w obrębie Dąbrowa Nowa Wieś , w lokalizacji roboczej od km 0+000,00 do km 1+736,46 ”
Inwestycja zlokalizowana jest na działkach:
Obręb 0012 Dąbrowa Nowa Wieś : działka 232 i 234 stanowiąca własność Gminy Czyżew.

Konstrukcja i technologia nawierzchni
Zaprojektowano nawierzchnię o warstwach konstrukcyjnych:
- nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej z kruszywem łamanym C50/30, grubość 15 cm ,
- warstwa odcinająca z kruszywa naturalnego grubości 10 cm ,
- warstwa odcinająca z geowłókniny o gramaturze minimum 300 g/m2 , wytrzymałości na
rozciąganie wzdłuż i wszerz min. 20kN/m i wodoprzepuszczalności prostopadłej min.
50l/m2s.
- szerokość korony drogi – 6,50 m ,
- szerokość jezdni – 5,00 m,
- szerokość poboczy – 0,75 m
- odwodnienie – spływ powierzchniowy na teren pasa drogowego bez wpływu na przylegające tereny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 854658,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 597780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konkrusz Konrad Wyszyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422992883

7.3.4) Miejscowość: Stare Warele

7.3.5) Kod pocztowy: 18-214

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 597780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-15
2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane