Rewitalizacja stawu w Krostkowie wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego
Gmina Białośliwie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00387387
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387387/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-11 13:21
- Lokalizacja
- Białośliwie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88d55a61-5a31-420e-9f42-7338c2a1e55e
- Identyfikator
- 7642613133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387387 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rewitalizacja stawu w Krostkowie wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białośliwie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księdza Kordeckiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Białośliwie
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-340
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bialosliwie.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialosliwie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bialosliwie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja stawu w Krostkowie wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88d55a61-5a31-420e-9f42-7338c2a1e55e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387387
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021211/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Rewitalizacja stawu w Krostkowie wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295501
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest renowacja stawu wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego w miejscowości Krostkowo.
Przewidywany zakres zamówienia obejmuje dwa etaty, tj.:
1) Etap I - zagospodarowanie terenu obejmujące w szczególności:
a) wykonanie utwardzenia terenu na powierzchni 70 m2 z obramowaniem (dojście do stawu, wiaty rowerowej oraz elementów małej architektury),
b) dostawa oraz wykonanie nasadzeń (wraz z zaprawą dołów) niżej wymienionych roślin:
- winorośli ‘Marechal Foch’ 37 szt.,
- lawendy wąskolistnej 'Hidcote Blue' 234 szt.,
- róży okrywowej 'Powsinoga' 94 szt.,
- bluszczu pospolitego 120 szt.,
- śliwy wiśniowej ‘Pissardii’ 3 szt.,
- hakonechloy smukłej 'Aureola’ 118 szt.,
- kosaćca żółtego 'Variegata' 111 szt.,
- pióropusznika strusiego 186 szt.,
- języcznika zwyczajnego 186 szt.,
- derenia białego ‘Elegantissima’ 240 szt.,
- kaliny koralowej ‘Roseum’ 15 szt.,
c) rozłożenie agrowłókniny 385 m2,
d) ściągnięcie darniny i rozłożenie kory pod roślinami 115 m2,
e) rozłożenie warstwy 5 cm. otoczaków na dnie stawu 270 m2,
f) rozplantowanie warstwy 10 cm. ziemi ogrodowej na dnie stawu 270 m2,
g) ułożenie geoborderu wzdłuż rabat 25 mb,
h) wypełnienie donic warstwą keramzytu i ziemią ogrodową oraz posadzenie pnączy Glicynii kwiecistej 2 kpl.,
i) montaż linki stalowej ocynkowanej do istniejących słupków ogrodzeniowych na dwóch poziomach (podparcia dla winorośli) 120 mb.
2) Etap II - dostawa i montaż następujących elementów małej architektury:
- wiata rowerowa o wym. 2,5 x 6 m z konstrukcją kratową 1 kpl.,
- lampa solarna 1 kpl.,
- stół piknikowy 2 kpl.,
- tablica informacyjna o wym. 1000x1500 mm (treść do uzgodnienia z zamawiającym) 1 kpl.,
- tablica informacyjna o wym. 600x400 mm (treść do uzgodnienia z zamawiającym) 1 kpl.,
- stojak na rowery na 6 stanowisk 1 kpl.,
- stojak na rowery pojedynczy 3 szt.,
- kosz na śmieci 1 kpl.,
- stacja naprawcza 1 kpl.,
- donica 90 l 2 kpl.
UWAGA:
1) Rośliny rosnące na dnie stawu oraz drewniane elementy ogrodzenia zostaną usunięte przez Zamawiającego.
2) W dokumentacji projektowej (załącznik nr 8 do SWZ) przewidziano nasadzenia funkii ‘Blue Angel’ w ilości 104 szt., które nie są objęte przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188471,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188471,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188471,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Malarze Ogrodów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642724312
7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór 3
7.3.5) Kod pocztowy: 64-930
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188471,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |