Świadczenie kompleksowych usług cateringowych podczas spotkań organizowanych przez Wydział Polityki Społecznej, Równości i Zdrowia w roku 2025 i 2026 - zamówienie polegające na powtórzeniu (...)

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00204413
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00204413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-24 13:13
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dac53e2-5286-4f74-8551-5618eb6c5f8a
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi bufetowe

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KUKLATRZCIANA, PL · lot 0
118 312 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00204413 z dnia 2025-04-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie kompleksowych usług cateringowych podczas spotkań organizowanych przez Wydział Polityki Społecznej, Równości i Zdrowia w roku 2025 i 2026 - zamówienie polegające na powtórzeniu (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 616 15 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4dac53e2-5286-4f74-8551-5618eb6c5f8a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie kompleksowych usług cateringowych podczas spotkań organizowanych przez Wydział Polityki Społecznej, Równości i Zdrowia w roku 2025 i 2026 - zamówienie polegające na powtórzeniu (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dac53e2-5286-4f74-8551-5618eb6c5f8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00204413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00166128

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. Uzasadnienie faktyczne:
a) zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług dotychczasowemu wykonawcy, które były przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, zgodnego z jego przedmiotem, oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości,
b) nie minął okres 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego,
c) zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego,
d) wartość zamówienia nie przekracza 100% wartości zamówienia podstawowego i polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 95583,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług cateringowych dla uczestników spotkań, komisji oraz uroczystości organizowanych przez Wydział Polityki Społecznej, Równości i Zdrowia w roku 2025 i w roku 2026

4.5.3.) Główny kod CPV: 55510000-8 - Usługi bufetowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KUKLARESTO Marcin Kukla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 120386140

7.3.3) Ulica: ul. Na Zakolu Wisły nr 12b, lok. lu2

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-729

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118312,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzupełnienie do pkt 8.2.)
- Wysokość wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy nie przekroczy łącznie kwoty 118 312,00 zł brutto, w tym podatek VAT 8% i 23%.
- Wynagrodzenie za realizację danej usługi cateringowej wynikać będzie każdorazowo z udzielonego zamówienia. Należność za wykonanie danej usługi cateringowej stanowić będzie każdorazowo iloczyn podanej przez Zamawiającego w pisemnym zamówieniu liczby gości i ceny za jeden zestaw na osobę, tj. odpowiednio:
1) bez obsługi kelnerskiej:
a) Zestaw 1a: cena 29 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 23%
b) Zestaw 1b: cena 36 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
c) Zestaw 1c: cena 32,50 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
d) Zestaw 2: cena 41 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
e) Zestaw 2b: cena 36 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
f) Zestaw 3: cena 63 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
g) Zestaw 4: cena 77 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
2) z obsługą kelnerską:
a) Zestaw 2a: cena 50 zł brutto/osoba, w tym stawka podatku VAT 8% i 23%
2025-04-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi