Wykonanie pokrycia dachu oraz elewacji nowopowstałego budynku sauny

TRZY FALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00387544
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00387544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 13:50
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c16db123-6541-4fb0-bee0-58b1e07908cd
Identyfikator
8393186973
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowychRoboty elewacyjneIzolacja cieplnaRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387544 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie pokrycia dachu oraz elewacji nowopowstałego budynku sauny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TRZY FALE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365469091

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 8A

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.zoladek@trzyfale.slupsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzyfale.slupsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c16db123-6541-4fb0-bee0-58b1e07908cd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie pokrycia dachu oraz elewacji nowopowstałego budynku sauny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c16db123-6541-4fb0-bee0-58b1e07908cd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361643

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 6/3F/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170880,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pokrycia dachu oraz elewacji nowopowstałego budynku sauny w Parku Wodnym Trzy Fale przy ul. Grunwaldzkiej 8a w Słupsku (76-200).
2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawarty został w dokumentacji projektowej, stanowiącej załączniki od nr 9 do nr 10. Przedmiar robót (załącznik nr 11 do SWZ), stanowi dokument pomocniczy, a zamówienie należy wycenić na podstawie dokumentacji projektowej.
UWAGA:
Opisany w dokumentacji projektowej, stanowiącej załączniki od nr 9 do nr 11 do SWZ, zakres rzeczowy zamówienia wyznaczają pkt 2.3. i 2.4. przedmiaru robót (w tym zakresie przedmiar robót określa, który element dokumentacji projektowej jest do wykonania na tym etapie realizacji). Zamawiający wskazuje, że sposób wykonania robót, rozwiązania techniczne i wymagania jakościowe wynikają z dokumentacji projektowej.
3. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Gwarancja obejmuje odpowiedzialność za wady całego przedmiotu umowy.
4. Wymagany okres rękojmi na wykonane prace wynosi 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 10-08-2026r. dokonał otwarcia oferty złożonej w postępowaniu. Ofert została złożona na kwotę 369 000,00 zł brutto. Zamawiający na realizację zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 210 182,82 zł brutto. W związku z tym, że cena najniższej oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najniższej oferty, postępowanie należy unieważnić.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane