Przebudowa nawierzchni dróg dojazdowych do gruntów rolnych ul. Obornicka w Krzyszkowie oraz przebudowa ul. Spacerowej

Gmina Rokietnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00387737
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00387737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 14:28
Lokalizacja
Rokietnica, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30fe23ef-b233-4beb-bda3-195077f65c74
Identyfikator
7772834884
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA DROGOWA "ANDAR" S.C. A. D. BIAŁOBRZYCCYGniezno, PL · lot 0
936 985,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387737 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni dróg dojazdowych do gruntów rolnych ul. Obornicka w Krzyszkowie oraz przebudowa ul. Spacerowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokietnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258543

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Golęcińska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rokietnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-090

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 89 60 601

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@rokietnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rokietnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1337776

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa nawierzchni dróg dojazdowych do gruntów rolnych ul. Obornicka w Krzyszkowie oraz przebudowa ul. Spacerowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30fe23ef-b233-4beb-bda3-195077f65c74

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029883/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 przebudowa nawierzchni dróg dojazdowych do gruntów rolnych ul. Obornicka w Krzyszkowie oraz przebudowa ul. Spacerowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322878

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 776562,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ulic Obornickiej i Spacerowej w miejscowości Krzyszkowo gm. Rokietnica Obręb Krzyszkowo, działki o nr ewid.: 128, 130, 197. Odcinki objęte opracowaniem mają łączną długość ok. 456,00 m, z czego ul. Obornicka – ok. 346,00 m, ul. Spacerowa – ok. 110,00 m. Zaprojektowane ulice jednojezdniowe, dwukierunkowe o szerokości jezdni 4,00 – 5,00 m, o nawierzchni bitumicznej, o spadku poprzecznym jednostronnym o wartości 2%.

Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie oświetlenia ulicznego oraz odwodnienia.

Przedmiotem zamówienia w zakresie oświetlenia ulicznego jest kompleksowa budowa oświetlenia w ciągu ulicy Obornickiej i Spacerowej w Krzyszkowie.

Odwodnienia ulicy Obornickiej odbywać się będzie częściowo powierzchniowo w przyległy teren, częściowo za pomocą prefabrykowanego odwodnienia liniowego oraz poprzez projektowane studzienki wpustowe i dalej do odbiornika w postaci studni kanalizacyjnej.
Dla przedmiotowej inwestycji, ze względu na jej przeznaczenie, dobrano wielofunkcyjne kanały retencyjno – odwodnieniowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 936985,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1300526,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9366985,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Drogowa "ANDAR" S.C. A.D. Białobrzyccy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842501605

7.3.3) Ulica: ul. Wodna 18

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 936985,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane