Wykonanie prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach Zespołu Szkół Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 ROKU W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00387882
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387882/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 15:00
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17b5b0c4-cca8-44e4-a4e4-decd054fed4e
- Identyfikator
- 7440005005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387882 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach Zespołu Szkół Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 ROKU W IŁAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519455948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 8A
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 649 13 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsilawa@powiat-ilawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsilawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17b5b0c4-cca8-44e4-a4e4-decd054fed4e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach Zespołu Szkół Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17b5b0c4-cca8-44e4-a4e4-decd054fed4e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387882
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044944/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie prac remontowych na dachu oraz modernizacja łazienek w internacie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276262
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.212.04.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 415739,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach Zespołu Szkół Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie. Przedmiot zamówienia nazwany jest w dalszej części SWZ „przedmiotem zamówienia”.2. Przedmiot zamówienia składa się z 2 (dwóch) części:
1) część 1 – modernizacja łazienek w budynku internatu - realizacja robót budowlano-instalacyjnych polegających na wykonaniu robót remontowych w pomieszczeniach łazienek internatu w szczególności:
a) demontaż istniejących okładzin podłogowych,
b) demontaż istniejącej armatury sanitarnej,
c) rozbiórka wewnętrznych ścian działowych,
d) wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami.
e) wewnętrzne gładzie szpachlowe ścian i sufitów,
f) wykonanie posadzek betonowych,
g) malowanie sufitów i ścian wewnętrznych,
h) wymiana kratek wentylacyjnych,
i) ułożenie płytek podłogowych oraz ściennych,
j) wymiana stolarki drzwiowej,
k) wykonanie wewnętrznych instalacji sanitarnych,
l) montaż armatury sanitarnej w pom. higieniczno – sanitarnych,
m) wykonanie nowej instalacji elektrycznej przewodami YDYp z montażem osprzętu i opraw oświetleniowych,
n) przeróbka instalacji c.o. ze schowaniem rur w ściany pod oknami
o) przeróbki instalacji wodno – kanalizacyjnej z wykonaniem podejść pod urządzenia,
p) montaż systemowych kabin prysznicowych z płyt o konstrukcji sandwiczowej,
3. Pozostałe wymogi dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia dotyczy części 1-2:
1) przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich prac pomocniczych i towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w szczególności:
a) zabezpieczenie terenu, na którym prowadzone będą roboty (teren budowy);
b) uporządkowanie i uprzątnięcie po zakończeniu robót terenu, na którym prowadzone będą roboty oraz sąsiednich pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych zanieczyszczonych w wyniku prowadzonych robót,
c) utylizację materiałów z rozbiórki a także prace przygotowawcze, w tym ustawienie i demontaż rusztowań;
2) realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia
7 lipca 1994r. Prawo budowlane,
3) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców,
4) w trakcie realizacji zamówienia obiekt, na którym będą wykonywane czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będzie cały czas użytkowany. W obiekcie swoje obowiązki służbowe będą wykonywać pracownicy poszczególnych obiektów oraz będą przebywać uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz osoby trzecie. Powyższe oznacza, iż Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia prac w sposób zapewniający bezpieczeństwo wyżej wymienionym osobom, a ten fakt należy uwzględnić w harmonogramie robót i cenie ofertowej,
5) realizacje robót należy etapować w taki sposób by możliwe było nieprzerwane prowadzenie normalnej pracy przy uwzględnieniu specyfiki działalności,
6) ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia (roboty przy obiekcie użyteczności publicznej) wykonawcy są zobowiązani do szczegółowego i rzetelnego zapoznania się dokumentacją projektową dla każdej części. Zaleca się także wykonanie wizji lokalnej poszczególnych obiektów w celu uwzględnienia kosztów związanych z sytuacją opisaną w pkt 4-5,
7) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu zawarty w dokumentacjach projektowych, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej STWiORB), przedmiarach robót, SWZ, wzorze umowy wraz z załącznikami;
8) Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie dokumentacji projektowych, STWiORB, SWZ wraz z załącznikami, pytaniami i odpowiedziami udzielonymi w trakcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego oraz przedmiarami robót, a także obowiązującymi przepisami szczegółowymi i obowiązującymi przepisami prawa wraz z okresem gwarancji i rękojmi. Podstawą sporządzenia oferty są: dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiary (jako element pomocniczy) oraz udzielone odpowiedzi na zapytania w trakcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp,
9) Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia kierownictwa budowy, kierownictwa prac posiadających wymagane kwalifikacje i uprawnienia dla specjalności mających zastosowanie ze względu na zakres zadania, dotyczy to wszystkich robót objętych decyzją o pozwoleniu na budowę,
10) Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia na własny koszt odpowiednich umów ubezpieczenia z tytułu szkód, które mogą zaistnieć w związku z określonymi zdarzeniami losowymi, oraz od odpowiedzialności cywilnej na czas realizacji robót objętych przedmiotem zamówienia,
11) bez wyraźnej zgody Zamawiającego wykonawca nie może na placu budowy instalować reklam pod żadną postacią (baner, plakat, tabliczka, siatka osłaniająca rusztowania z nadrukiem reklamowym itp.). Odstępstwo od ww. ustaleń jest możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy roboty stanowiące odstępstwo od zatwierdzonych rozwiązań projektowych zostały wykonane za zgodą lub na wniosek Zamawiającego,
12) Wykonawca ze środków własnych zakupi i dostarczy na budowę wszelkie elementy, urządzenia i materiały konieczne do wykonania robót budowlanych, instalacji, jak również przeznaczone do robót przewidzianych w dokumentacji projektowej, przedmiarach oraz STWiORB. Elementy wyposażenia (urządzenia) oraz materiały muszą być produktami należytej jakości, fabrycznie nowymi, kompletnymi, nieużywanymi, wolnymi od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Elementy wyposażenia (urządzenia) oraz materiały muszą być oznakowane w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja produktu jak i producenta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45454100-5 - Odnawianie
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442100-8 - Roboty malarskie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45262522-6 - Roboty murarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45431200-9 - Kładzenie glazury
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 252257,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach Zespołu Szkół Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie. Przedmiot zamówienia nazwany jest w dalszej części SWZ „przedmiotem zamówienia”.2. Przedmiot zamówienia składa się z 2 (dwóch) części:
2) część 2 - remont pokrycia dachów CKZ - przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozbiórkę istniejącego pokrycia,
b) wykonanie obróbek blacharskich pasów nadrynnowych i podrynnowych, wiatrownic i kalenic,
c) montaż rynien i rur spustowych
d) wykonanie pokrycia dachu z blachy trapezowej
e) demontaż w niezbędnym zakresie obróbek blacharskich murków ogniowych
f) niezbędne roboty towarzyszące konieczne do prawidłowego wykonania robót związanych z wykonaniem pokrycia dachu,
g) demontaż instalacji odgromowej,
h) przygotowanie starego podłoża z papy poprzez oczyszczenie mechaniczne z porostów i mchu,
i) montaż obróbek blacharskich murków ogniowych,
j) montaż brakujących obróbek blacharskich ścianek murków ogniowych,
k) wykonanie nowej instalacji odgromowej z wykonaniem badania instalacji,
l) niezbędne roboty towarzyszące konieczne do prawidłowego wykonania robót związanych z wykonaniem pokrycia dachu
3. Pozostałe wymogi dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia dotyczy części 1-2:
1) przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich prac pomocniczych i towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w szczególności:
a) zabezpieczenie terenu, na którym prowadzone będą roboty (teren budowy);
b) uporządkowanie i uprzątnięcie po zakończeniu robót terenu, na którym prowadzone będą roboty oraz sąsiednich pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych zanieczyszczonych w wyniku prowadzonych robót,
c) utylizację materiałów z rozbiórki a także prace przygotowawcze, w tym ustawienie i demontaż rusztowań;
2) realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia
7 lipca 1994r. Prawo budowlane,
3) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców,
4) w trakcie realizacji zamówienia obiekt, na którym będą wykonywane czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będzie cały czas użytkowany. W obiekcie swoje obowiązki służbowe będą wykonywać pracownicy poszczególnych obiektów oraz będą przebywać uczniowie, nauczyciele, pracownicy oraz osoby trzecie. Powyższe oznacza, iż Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia prac w sposób zapewniający bezpieczeństwo wyżej wymienionym osobom, a ten fakt należy uwzględnić w harmonogramie robót i cenie ofertowej,
5) realizacje robót należy etapować w taki sposób by możliwe było nieprzerwane prowadzenie normalnej pracy przy uwzględnieniu specyfiki działalności,
6) ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia (roboty przy obiekcie użyteczności publicznej) wykonawcy są zobowiązani do szczegółowego i rzetelnego zapoznania się dokumentacją projektową dla każdej części. Zaleca się także wykonanie wizji lokalnej poszczególnych obiektów w celu uwzględnienia kosztów związanych z sytuacją opisaną w pkt 4-5,
7) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu zawarty w dokumentacjach projektowych, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (dalej STWiORB), przedmiarach robót, SWZ, wzorze umowy wraz z załącznikami;
8) Wykonawca wykona przedmiot zamówienia na podstawie dokumentacji projektowych, STWiORB, SWZ wraz z załącznikami, pytaniami i odpowiedziami udzielonymi w trakcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego oraz przedmiarami robót, a także obowiązującymi przepisami szczegółowymi i obowiązującymi przepisami prawa wraz z okresem gwarancji i rękojmi. Podstawą sporządzenia oferty są: dokumentacja projektowa, STWiORB, przedmiary (jako element pomocniczy) oraz udzielone odpowiedzi na zapytania w trakcie procedury o udzielenie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp,
9) Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia kierownictwa budowy, kierownictwa prac posiadających wymagane kwalifikacje i uprawnienia dla specjalności mających zastosowanie ze względu na zakres zadania, dotyczy to wszystkich robót objętych decyzją o pozwoleniu na budowę,
10) Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia na własny koszt odpowiednich umów ubezpieczenia z tytułu szkód, które mogą zaistnieć w związku z określonymi zdarzeniami losowymi, oraz od odpowiedzialności cywilnej na czas realizacji robót objętych przedmiotem zamówienia,
11) bez wyraźnej zgody Zamawiającego wykonawca nie może na placu budowy instalować reklam pod żadną postacią (baner, plakat, tabliczka, siatka osłaniająca rusztowania z nadrukiem reklamowym itp.). Odstępstwo od ww. ustaleń jest możliwe tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy roboty stanowiące odstępstwo od zatwierdzonych rozwiązań projektowych zostały wykonane za zgodą lub na wniosek Zamawiającego,
12) Wykonawca ze środków własnych zakupi i dostarczy na budowę wszelkie elementy, urządzenia i materiały konieczne do wykonania robót budowlanych, instalacji, jak również przeznaczone do robót przewidzianych w dokumentacji projektowej, przedmiarach oraz STWiORB. Elementy wyposażenia (urządzenia) oraz materiały muszą być produktami należytej jakości, fabrycznie nowymi, kompletnymi, nieużywanymi, wolnymi od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. Elementy wyposażenia (urządzenia) oraz materiały muszą być oznakowane w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja produktu jak i producenta.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45454100-5 - Odnawianie
45262522-6 - Roboty murarskie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.5.) Wartość części: 163482,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222667,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342831,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222667,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy MUZEAL Mieczysław Olszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441150755
7.3.3) Ulica: Owocowa 16
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.5) Kod pocztowy: 14-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222667,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234005,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234005,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234005,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy MUZEAL Mieczysław Olszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441150755
7.3.3) Ulica: Owocowa 16
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.5) Kod pocztowy: 14-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234005,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |