Remont szatni bloku sportowego w Szkole Podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 1
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00387888
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387888/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 15:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e550c3a6-bdd7-4e2b-8eb7-459f6e22b94b
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387888 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szatni bloku sportowego w Szkole Podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/291763/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont szatni bloku sportowego w Szkole Podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e550c3a6-bdd7-4e2b-8eb7-459f6e22b94b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387888
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012769/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Remont szatni bloku sportowego w Szkole Podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 1.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 42/WZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 442595,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczeń sanitarnych zaplecza sportowego w Szkole Podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki 1 w Warszawie.
Stan istniejący
Pomieszczenia sanitarne zaplecza sportowego znajdują się w istniejącym budynku szkoły i są w złym stanie technicznym. Wykończenia ścian i posadzek są zużyte, instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne wymagają modernizacji, a wyposażenie sanitarne jest wyeksploatowane.
Cel zamówienia
Celem zamówienia jest poprawa stanu technicznego, funkcjonalności i warunków higieniczno-sanitarnych pomieszczeń poprzez kompleksowy remont obejmujący roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe.
Zakres prac
Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze:
- demontaż urządzeń sanitarnych (WC, umywalki)
- demontaż armatury i grzejników
- rozbiórka ścianek kabin
- skucie okładzin ściennych i podłogowych
- demontaż instalacji wod-kan i elektrycznej
- poszerzenie otworów drzwiowych i montaż nadproży
- wywóz i utylizacja odpadów
Roboty budowlane i wykończeniowe:
- wykonanie sufitów podwieszanych GK
- obudowy pionów instalacyjnych
- izolacje przeciwwilgociowe
- okładziny ścienne z płytek ceramicznych do 2,0 m
- wykładziny PCV
- posadzki z gresu antypoślizgowego (min. R10)
- montaż stolarki drzwiowej
- montaż kabin sanitarnych
- malowanie ścian i sufitów
Roboty sanitarne:
- wymiana podejść wod-kan
- wymiana pionów kanalizacyjnych
- montaż wpustów podłogowych
- montaż WC kompaktowych i umywalek
- wymiana grzejników
- montaż wentylacji mechanicznej
Roboty elektryczne:
- demontaż i montaż opraw oświetleniowych
- wykonanie bruzd i okablowania
- montaż gniazd i łączników
- wykonanie pomiarów elektrycznych
Wymagania realizacyjne
Roboty należy wykonać zgodnie z opisem technicznym i przedmiarem robót. Realizacja prac nie może zakłócać funkcjonowania szkoły. Materiały muszą posiadać wymagane atesty i certyfikaty. Kolorystyka materiałów wykończeniowych zostanie uzgodniona przed realizacją..
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
- Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
- Dokumentacja techniczna tj. OPZ, stanowiąca załącznik nr 5 do SWZ i będąca jednocześnie załącznikiem nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, na którą składają się:
• Załącznik nr 1 - opis techniczny;
• Załącznik nr 2 - przedmiar robót;
• Załącznik nr 3 - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (dalej STWiOR).
Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
1) Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie
art. 95 ust. 1 ustawy PZP.
2) Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia, że roboty budowlane przez cały okres wykonywania przedmiotu zamówienia, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę
w rozumieniu Kodeksu Pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3) Warunek, o którym mowa w ust. 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób w zakresie następujących robót: prac przygotowawczych i porządkowych, robót rozbiórkowych, robót wykończeniowych i montażowych, robót elektrycznych oraz robót sanitarnych.
4) Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych zawarto w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożonych zostało 5 ofert. Cena oferty z najniższą ceną spośród ofert niepodlegających odrzuceniu w kwocie 611 478,48 zł brutto przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 544 392,05 zł brutto i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.Mając na względzie powyższe postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |