Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2026.
Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00387899
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387899/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 15:04
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7fd9b97-da51-4a98-873c-cec4c42c5463
- Identyfikator
- 6322010013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387899 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2026.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 33
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 51081561
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaworzno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13355651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2026.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7fd9b97-da51-4a98-873c-cec4c42c5463
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387899
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037233/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Bezpieczny i nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320659
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie pełnego zakresu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Bezpieczny i
nowoczesny klub – modernizacja obiektu LKS Ciężkowianka” w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2026.
2. Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje:
1) remont pomieszczeń wewnętrznych budynku LKS „Ciężkowianka” za wyjątkiem pomieszczenia 1.5;
2) ocieplenie elewacji budynku za wyjątkiem elewacji północnej;
3) remont schodów zewnętrznych;
4) wymianę bramy wjazdowej oraz fragmentu ogrodzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45442100-8 - Roboty malarskie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 w związku z art. 255 pkt 7 Pzp., które stanowią, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli:pkt 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;
pkt 7) wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu wybrany wykonawca, który oferował najkorzystniejszą ofertę na realizację zamówienia, tj. ROLO 5 Sp. z o.o., ul. Gen. J. Sowińskiego 5, 31-524 Kraków - uchylił się od podpisania umowy.
Zamawiający wyznaczył termin podpisania umowy na dzień 28.07.2026r.. W wyznaczonym terminie wykonawca nie stawił się na podpisanie umowy. Wobec powyższego zamawiający wyznaczył kolejny termin na dzień 31.07.2026r. Wykonawca ponownie nie zareagował na wezwanie Zamawiającego.
Zamawiający na realizację przedmiotowego zamówienia zabezpieczył kwotę 376 630,00 zł brutto. Ceny pozostałych ofert znacząco przekraczają kwotę, jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |